בליכוד חוששים מ"חפרפרות" ביום הבחירות

ח"כ שלמה קרעי, מנהל מטה הקלפיות של המפלגה, מקים צוות שיבדוק אם מי שישובצו לחברי ועדת הקלפיות הם תומכי סער • אם הם אכן כאלה - הם יוחלפו

בליכוד חוששים מ"חפרפרות" ביום הבחירות תקוה חדשה - אחדות לישראל

ח"כ שלמה קרעי, מנהל מטה הקלפיות של מפלגת השלטון, חושש מ"חפרפרות" ומקים צוות שיבדוק את מי שישובצו לחברי ועדת הקלפיות של הליכוד. אם הם תומכי סער - הם יוחלפו לאלתר. הדרך שבה מתכוונים בליכוד לאתר את תומכי היריב החדש היא באמצעות תשאול חברים ומכרים שלהם, וגם חיפוש ברשתות חברתיות שעשויות להסגיר אותם כתומכי סער. כך מדווח יהודה שלזינגר בישראל היום.


בכל מערכת בחירות משובצים תומכי מפלגות כחברי ועדת הקלפיות ברחבי הארץ. בבחירות הקרובות יפוזרו ברחבי הארץ כ-14 אלף קלפיות. ב-90% מהקלפיות יהיו שני נציגים של הליכוד במשמרות מתחלפות, ובסך הכל כ-26 אלף אנשי ליכוד שישתבצו כחברים בוועדות הקלפיות השונות.


"הבעיה שלנו", מסביר קרעי את המהלך, "היא שיש פורשים שערקו לגדעון סער ויכול להיות שלא את כולם אנחנו מכירים. החשש הוא שהם יהיו גיס חמישי בתוכנו, יקבלו את נציג הליכוד ולמעשה יעבדו בשביל סער. אני מתכוון להקים צוות אצלי במטה, שיבדוק לגבי כל משובץ ומשובץ אם הוא תומך סער. אלו אנשים שצריכים לבדוק שיש מספיק פתקים של מחל, שלא יהיו זיופים, שלא יפסלו סתם פתקים שלנו. יש מקומות שיש לנו חששות, למשל באילת, ראש העיר וראש הסניף עברו לגדעון".


עוד הוסיף להסביר: "לקראת הבחירות הקרובות, הליכוד פועל לוודא שאנשי סער לא מנסים לנצל את התנועה או להישאר בה כסוסים טרויאניים".


"הפרוייקט החשוב ביותר כרגע הוא לוודא כי חברי ועדות הקלפי מטעם הליכוד (כ-26 אלף איש ברחבי הארץ), האמונים על השמירה על טוהר הבחירות ועל האינטרסים של הליכוד בקודש הקודשים של הדמוקרטיה הישראלית, אינם אנשי סער".


לסיום אמר: "את הפרוייקט מוביל בא כח סיעת הליכוד וחבר נשיאות ועדת הבחירות המרכזית, חה"כ ד"ר שלמה קרעי. צוות מיוחד יבדוק כל חבר ועדה שישובץ על ידי סניפי הליכוד ברחבי הארץ, מול הרשתות החברתיות ומול גורמים אחרים רלבנטיים, כדי לוודא שהיו ונותרו אנשי ליכוד הנאמנים לתנועה ולערכיה".

פינדרוס בחשיפה על רימוני ההלם בבני ברק: "במשטרה גיחכו"
העבודה: ח''כ מירב מיכאלי נבחרה ליו''ר המפלגה
טור דעה: האם חברי האופוזיציה יצביעו בעד התוכנית הכלכלית?
בעקבות התוכנית הכלכלית: סער מציע אלטרנטיבה
האופוזיציה תוקפת: בנט וחולדאי על התוכנית הכלכלית
דרעי מתעמת עם נתניהו: דווקא על סגירת נתב''ג
הרב מאזוז: "ליברמן זה השטן בהתגלמותו"
פרשת הצוללות: עולים לבג''ץ
צפו: פינדרוס על המשטרה • תיעודים מליל האימה
אייכלר מזהיר מפני "האלימות השלטונית"