"לחקור האם לא נחתמו הסכמים מתחת לשולחן, בין יש עתיד וימינה לרע"מ"

כך דרש ח"כ איתמר בן גביר היום במכתב מהיועמ"ש אביחי מנדלבליט והתריע כי ייתכן וישנם ההסכמים קואליציוניים שנערכו בין יש עתיד וימינה לרע"מ שאינם חתומים

"לחקור האם לא נחתמו הסכמים מתחת לשולחן, בין יש עתיד וימינה לרע"מ" יאיר לפיד וראש הממשלה נפתלי בנט

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר פנה היום במכתב ליועמ"ש אביחי מנדלבליט והתריע כי ייתכן וישנם ההסכמים קואליציוניים שנערכו בין יש עתיד וימינה לרע"מ שאינם חתומים.

במכתבו מזהיר ח"כ בן גביר: "ייתכן וישנם ההסכמים קואליציוניים שנערכו בין יש עתיד וימינה לרע"מ, שאינם חתומים והם "מתחת לשולחן", כדברי ראש עיריית רהט פאיז אבו סהיבאן ברדיו גלי ישראל".

ח"כ בן גביר הוסיף במכתבו: "אני בטוח שאין צורך להזכיר שהסכמים קואליציוניים מחויבים בפרסום ואינם יכולים להיות מוסתרים מעיני הציבור, האמירה של ראש עיריית רהט המתראיין לרדיו גלי ישראל בתור "איש רע"מ" מחויבת בדיקה בכל הכלים המשפטיים האם באמת נחתמו הסכמים גלויים יחד עם הסכמים מוסתרים.

ח"כ בן גביר ציין במכתבו קישור לפרסום דבריו המלאים של ראש עיריית רהט וקישור לפרסום ברשת הטוויטר של גלי ישראל: "ראש עיריית רהט פאיז אבו סהיבאן, איש רעמ, למתי טוכפלד: ״יש הסכמים לא חתומים מתחת לשולחן. אני אופטימי שלא יהרסו ויתנו מענה ולא הריסות. אני לא יכול לפרט אבל יש הבנות, המטרה להגיע להסדר".

ח''כ כהנא על בנט: "מעוניין להפסיק את תפיסת העולם החרדית"
הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"
בנט: "אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני"
לקראת חקירת פרשת הצוללות? בנט נפגש עם יו״ר התנועה לאיכות השלטון
בן גביר: "ההר הוליד עכבר, בנט צריך להתנצל"
חה"כ אבי מעוז הגיש בג"צ נגד ניר אורבך ומיקי לוי
בנט: "למדנו שהטלת הספק היא תנאי הכרחי לניהול חיינו"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית
גרמניה תעביר 100 מיליון יורו לרשות הפלסטינית