"מצווה וחובה להקפיד על כל הוראות משרד הבריאות" כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ נפגש עם שר הבריאות

שר הבריאות יולי אדלשטיין ביקר אמש במעונו של כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ בבני ברק. האדמו"ר אמר לשר "מצוה וחובה להקפיד על כל הוראות משרד הבריאות". בפגישה, האדמו"ר הביע חשש מפני ביטול תורה במוסדות החינוך

"מצווה וחובה להקפיד על כל הוראות משרד הבריאות" כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ נפגש עם שר הבריאות בימה - המעודכנים מעדכנים

נוכח העליה הגואה בתחלואה בריכוזים החרדיים, הטלת הסגר על העיר אלעד והדאגה מפני התדרדרות לסגר בערים נוספות, הגיע שר הבריאות יולי אדלשטיין למעונו של חבר נשיאות מועצת גדולי התורה כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א, בכדי לעדכן אותו על מצב התחלואה והתפשטות הנגיף, ולבקש את סיועו בהשפעה על הציבור לשמירה והקפדה על ההנחיות; חבישת מסיכות, ריחוק 2 מטרים והיגיינה.


האדמו"ר שאל על דבר נחיצות הסגר והביע חשש מפני ביטול תורה במוסדות החינוך, שר הבריאות השיב כי תלמודי התורה נכון לרגע זה פועלים כסדרם, ואם ההנחיות ישמרו ללא זלזול הרי שניתן יהיה גם להסיר את שאר המגבלות במהרה. השר ציין כי מטרת הגעתו היא בכדי למנוע הגבלות בערים נוספות, והביע חשש מפני הגעה למצב זה.


שר הבריאות שהגיע מלווה ביו"ר הוועדה לפניות הציבור חה"כ הרב יעקב טסלר, הוסיף ואמר כי כיתת לימוד שיימצא בה חולה קורונה מאומת לא תסגר ליותר מיומיים במהלכם תתבצענה בדיקות מהירות לתלמידים.


כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ בירך את השר על פעילותו למען הציבור במאבק לעצירת הנגיף ואמר כי "מצווה וחובה להקפיד על כל הוראות משרד הבריאות, ובעיקר לחבוש מסכה, ומי שמזלזל בכך מסכן אחרים. אמרנו זאת מהרגע הראשון והתרענו שאין להקל ראש, ואין פשרות בכלל בשמירה על חיי אדם"


מוקדם יותר אתמול ביקר השר אדלשטיין במחסן ציוד של משרד הבריאות במתחם אקספו תל אביב. המספק מסכות N95, מסכות כירורגיות, סרבלי וחלוקי הגנה מנגיף הקורונה ובבית החולם "שיבא" בתל השומר.

טרגדיה בקדומים: נער טבע למוות בבור מים
צוותי כיבוי פועלים בשריפת יער ללא שליטה בישוב מבוא דותן
רובינשטיין תוקף: ממשלת ישראל מגלה אזלת יד נוראית בהתמודדות עם הגל השני
משרד הבריאות: צפוי עומס חום כבד
אושר סופית: השב''כ יוכל לעקוב אחרינו
צפו: ערבים גנבו מיליון קוב מים
שוטרי השיטור הימי של משטרת ישראל חילצו סירה רגע לפני התרסקותה על שובר הגלים
עיירית בני ברק בהודעה: מוסדות חינוך וישיבות אשר יפרו את הנחיות הקורונה ייסגרו
כביש 6 בדרום נחסם לתנועה
הצתה מכוונת? שוב שריפה ביערות ירושלים