בג"ץ סירב להחזיר את גופת המחבל לידי המשפחה

היום בג"ץ דחה את העתירה של משפחת המחבל, שרצח את יותם עובדיה ז"ל לפני כשנתיים, משפחתו בקשה שיעבירו את גופת המחבל לידיה, אך מכוון שבית המשפט גילה שהמחבל השתייך לארגון החמאס סירב

בג"ץ סירב להחזיר את גופת המחבל לידי המשפחה סריקה של צה

שמו של המחבל הוא טארק איבראהים דאר יוסף, לפני שנתיים הוא חדר ליישוב הנמצא בחבל בנימין, ודקר למוות את יותם עובדיה ועוד אדם נוסף שנפצע בינוני, המחבל דקר אזרח נוסף, אך האזרח לא איבד עשתונות וירה למוות במחבל.


אלמנתו של יותם ז"ל, טל תהל עובדיה, אמרה בתום הדיון: הצדק יצא לאור, רק חבל שהוא נעשה מאוחר מדי. לא יעלה על הדעת שבית המשפט ישמש חממה לרוצחים שפלים, ויאפשר להם להגיש עתירות הזויות מעין אלה".


"הגיע הזמן שבית המשפט יעזור ביצירת הרתעה אמיתית נגד הטרור ולא יתערב במדיניותה הביטחונית של מדינת ישראל", הוסיפה עובדיה.


"אני קוראת לראשי המדינה לסלק את משפחת המחבל לעזה. מי שגידל בביתו בן עוולה שהשתייך לחמאס, ראוי שיוגלה לאלתר מהארץ שלנו. דם יהודי אינו הפקר". לפני הדיון טל אמרה דברים קשים ונוקבים, שלא ישחררו את גופת המחבל: "החיים שלי ושל ילדיי לא אותם חיים", אמרה. "ילדיי יגדלו להכיר את אבא שלהם, שאהב אותם כל כך ועשה בשבילם הכל, רק דרך סיפורים של אנשים אחרים ושלי. אנחנו נושאים את הצלקת הזוועתית הזאת איתנו לכל מקום. הימים הם לא ימים והלילות הם לא לילות".


"מוחמד טארק יוסף רצח באכזריות את בעלי ואב ילדיי, יותם, ככה סתם רק על שום היותו יהודי. אני ניצבת כאן לפניכם ורוצה להביע את כאבי, כעסי והתנגדותי המוחלטת לשחרור הגופה והחזרתה למשפחתו, וכן גם על עצם האפשרות שנותנים למשפחה של מחבל לבקש את הגופה של רוצח בעלי". עוד הוסיפה: "איבוד ההרתעה מול המחבלים מהווה עידוד למעשי טרור נוספים. אני לא יכולה לדמיין כי לאותו שפל תתקיים הלוויה המונית שתייצר קרקע פוריה להסתה. אני פה כדי ששר הביטחון גנץ והרכב השופטים יקומו מתרדמתם. אי אפשר שימשיכו לרצוח את אזרחינו, ואתם לא תוציאו הגה".

המשטרה נערכת לשעה 14:00
הנגיף מדבק מהאוויר ?! ?! ?!
זעזוע ברמלה, שוב: התעללות בילדים רכים ללא רחם
בני גנץ לראש המטות המשולבים של צבא ארה"ב: "אתם בני הברית שלנו"
רה"מ נתניהו ושר הביטחון גנץ אישרו: עשרות אלפי מפעלים יפעלו גם במהלך הסגר
דמוקרטיה? אושר בקריאה ראשונה: הגבלות על הפגנות ותפילות ב'מצב חירום מיוחד'
השוטר לנהגת: "מופיע אצלי שאת חולת קורונה" • צפו
רצו לטפס על גלילי הנייר וגרמו נזק כבד למפעל • צפו בתיעוד
‏סוכנת נסיעות ושלושה מעורבים חשודים באספקת בדיקות קורונה מזויפות לטסים לחו"ל
שמאלנים תלשו דגלי איחוד האמירויות ובחריין - ותלו דגלי פלסטין