נחל שורק בראש הטבלה במניעת מקרי עבירות הרכוש

רק נכנס לתפקידו כראש מועצה אזורית נחל שורק בה נמצאים הישובים החרדיים בית חלקיה ויסודות, נפגש השבוע שי רייכנר עם מפקד תחנת משטרת יבנה שלומי בן שטרית, אפר...

נחל שורק בראש הטבלה במניעת מקרי עבירות הרכוש

רק נכנס לתפקידו כראש מועצה אזורית נחל שורק בה נמצאים הישובים החרדיים בית חלקיה ויסודות, נפגש השבוע שי רייכנר עם מפקד תחנת משטרת יבנה שלומי בן שטרית, אפרים תשובה סגן מפקד התחנה ועוזי דבי קצין האג"מ.

הנושא העיקרי היה כמובן האתגר הגדול בנוגע לשמירה על ביטחון התושבים מפני עבירות רכוש. בנחל שורק הממוקמת במרחב הכפרי פועל "מוקד רואה" כבר מעל שנה וחצי ובזכות זה המועצה ניצבת בראש הטבלה בכל הנוגע למניעת מקרי התפרצויות וגניבות.

שי רייכנר ראש המועצה התחייב: "אני מתחייב לפעול לחיבור מצלמות המוקד הרואה עם מחשבי משטרת ישראל. מנגנון זה יסייע לנו לאתר את הגנב עוד לפני שנכנס לישוב לבצע את זממו".

מלבד מיזם זה הציע שי לשלומי שנחל שורק תשמש כפיילוט בכל יוזמה חדשנית שתסייע ותקל על חיי התושב מתוך מטרה להוביל יחד את תחום ביטחון הפרט במועצה.

שי רייכנר עם מפקד המחוז שלומי בן שטריתשי רייכנר עם צוות הביטחון של המועצה, מפקד המחוז שלומי בן שטרית, אפרים תשובה סגן מפקד התחנה ועוזי דבי קצין האגמ
יוסי דגן: "הצדק והאמת ניצחו את ה Bds והאנטישמיות"
נחשף בכנסת: המדינה מפקירה את האכיפה בכבישים ביהודה ושומרון
שוב: הנהגים ישביתו את התחבורה הציבורית ביום חמישי
נמשיך להיתקע בדרכים? זהו חוק המטרו שעומד בלב המחלוקת בכנסת
אושר בטרומית: אבו כביר יחלל שבת
בג'יפ יוקרתי: נתפס "קבצן" - ו'נכד של רב מקובל'
"זו חרפה": תושב השומרון שהותקף ע"י פלסטינים ונעצר על לא עוול בכפו
מחר: נהגי האוטובוסים בשביתה חדשה
לראשונה מיום הקמת היישוב: המועצה המקומית שיפצה אולמות לימוד ושמחה
ירושלים: אירוע שריפה בבניין מגוררים בשכונת סנהדריה