כך הוצפו הערים החרדיות בהזמנות למיזם בין הזמנים הגדול • צפו

ראש העיר ירושלים משה ליאון יזם קמפיין ענק להעלאת המוני משפחות חרדיות, מכלל הערים החרדיות, לחגוג את חופשת הקיץ במסגרת פרויקט בין הזמנים הגדול ביותר במגזר...

כך הוצפו הערים החרדיות בהזמנות למיזם בין הזמנים הגדול • צפו

כך הוצפו הערים החרדיות בהזמנות למיזם בין הזמנים הגדול • צפו

בימה

ראש העיר ירושלים משה ליאון יזם קמפיין ענק להעלאת המוני משפחות חרדיות, מכלל הערים החרדיות, לחגוג את חופשת הקיץ במסגרת פרויקט בין הזמנים הגדול ביותר במגזר החרדי - ״עולים לירושלים״.

הקמפיין יצא לדרך עם הסיסמה ״יוצאים מהגלויה ועולים לירושלים״, ונועד לחשוף בפני כלל משפחות המגזר את מיזם ״עולים לירושלים״ המתקיים זו השנה השביעית, ביוזמת ראש העיר ליאון.

במסגרת הקמפיין יצא צוות של צעירים ירושלמים לכל הערים החרדיות, מרחו את לוחות המודעות עם שלטים צבעוניים הקוראים לציבור לעלות לבירה, קשרו בלונים שעליהם סיסמת הקמפיין על אלפי כלי רכב, והניחו פליירים בכל הרחובות המרכזיים.

כמו כן, מודעות מיוחדות פורסמו בכל העיתונים ובפלטפורמות הרלוונטיות במגזר, וכך גם משפיעני ציבור נרתמו למשימה וקראו גם הם לציבור ״לצאת מהגלויה ולעלות לירושלים״.

הקמפיין, שנוהל על ידי גל אורן ונתיב מדיה, נחל הצלחה אדירה, כאשר ירושלים הוצפה במאות אלפי נופשים מכל גווני הקשת של הציבור החרדי, שנהנו מהמיזם והודו לראש העיר משה ליאון.

ראש העיר ירושלים משה ליאון סיכם בסיפוק את הקמפיין המושקע: ״אני שמח ומאושר לראות שכמות כל כך גדולה של משפחות ברוכות ילדים נענו להזמנותינו ועלו לירושלים, כדי להעסיק את הילדים, ליהנות מהאטרקציות המאתגרות, מהסיורים ההיסטוריים ומהתוכניות המגוונות מכל הסוגים ולכל הגילאים״.

כך הוצפו הערים החרדיות בהזמנות למיזם בין הזמנים הגדולכך הוצפו הערים החרדיות בהזמנות למיזם בין הזמנים הגדולכך הוצפו הערים החרדיות בהזמנות למיזם בין הזמנים הגדול
עוקץ מתוחכם: הגיעו מחו''ל ועקצו אשראי בעזרת מכשור מתקדם
לאחר מעצר בחור ישיבה: הכניסה לירושלים נחסמה ונפתחה
"רוח גבית ל-BDS": המיזם האירופי שמחלק את ירושלים
הזוי: גיייסו תוך הונאה 77 מיליון ש''ח
במימון גרמניה: בחינוך הפלשתיני אין שואה, הטבח במינכן לגיטימי
אושר: תוגבל מסירת מידע על תיקים תלויים ועומדים שלא הוגש כתב אישום
תעודה נדירה מימי בית המקדש הראשון הוחזרה לישראל
תצפית נדירה במפרץ אילת: טונה זהובה תועדה לראשונה במים רדודים
מינויים בימי בחירות: רשות המטרו טרם הוקמה - אך יועמ"שית כבר יש
סכנה: זיהום נרחב בנחלי הצפון