גופשטיין לאגודה להתנדבות: "אל תתנו יד להתבוללות"

בעקבות פרסום בדף הפייסבוק של האגודה להתנדבות אודות סדנת היכרות עם התרבות והמורשת הערבית, קורא בנצי גופשטיין יו"ר ארגון להב"ה ליו"ר האגודה להתנדבות - הרב...

גופשטיין לאגודה להתנדבות: "אל תתנו יד להתבוללות"

בעקבות פרסום בדף הפייסבוק של האגודה להתנדבות אודות סדנת היכרות עם התרבות והמורשת הערבית, קורא בנצי גופשטיין יו"ר ארגון להב"ה ליו"ר האגודה להתנדבות - הרב צפניה דרורי לבטל את 'סדנת ההתבוללות'.

במכתב ששלח יו"ר להב"ה לרב דרורי נכתב: "הפנו את ליבי בנות המשרתות בשירות לאומי על פרסום שיצא בדף הפייסבוק שלכם, עם הכותרת: "ביחד ערבים זה לזה". לא, אין הכוונה שם למשמעות האמיתית של המשפט: "כל ישראל ערבים זה לזה", אלא: "הזדמנות להכיר מקרוב את התרבות והמורשת הערבית. במטרה לחזק את הקשרים בין האוכלוסיה הערבית והיהודית".

גופשטיין הוסיף: "לצערי אנו בארגון להב"ה בכל שנה מקבלים עוד ועוד מקרים של בנות שירות לאומי שהכירו ערבים במהלך השירות הלאומי, וגם השנה קיבלנו מידע לגבי נערה שרוצה להתאסלם בעקבות קשר שהתחיל בשירות לאומי".

יו"ר להב"ה קרא לאגודה לקיים סדנאות נגד התבוללות: "אני רוצה להאמין שמדובר בשגגה, ויו"ר האגודה להתנדבות ושאר חברי הוועד לא מכירים ולא יודעים על התוכנית הזאת. אנו בארגון להב"ה נשמח להעניק לבנות סדנאות על סכנת ההתבוללות, גאווה יהודית וזהות יהודית".

המיזם שעלול להביא להתבוללותהמיזם שעלול להביא להתבוללות
נתיב פלוס בכביש 1 יצא לדרך, כך זה נראה מהרחפן
תחנות ניטור איכות האוויר הישנות של חברת החשמל ב'אלון תבור' הוחלפו
סוכלה הברחה של 20 ק"ג זהב שהוסתרו ברכב במעבר אלנבי
לוחם גבעתי שהתבטא פוליטית שוחרר הבוקר מהכלא הצבאי
מזג האוויר: מעונן חלקית עד בהיר בעננות גבוהה ובינונית
דרמה בנתב"ג: פלסטיני שב"ח ניסה לפרוץ את המחסום ונורה
זוועה: פלסטינים השפילו עוברי אורח חרדים בעיר העתיקה ונעצרו
מהיום: "נתיב פלוס" יחל לפעול בכביש 1
מזג האוויר: בהיר וחם מהרגיל
החובש יואל סוויסה ז"ל נהרג בתאונת דרכים קטלנית בדרום