המשטרה אכפה אזרחים המטפלים ברכבם במוסכים באזור יו"ש

יחידת אתגר בלהב 433 ביצעה פעילות אכיפה נגד אזרחים המטפלים ברכבם במוסכים באזור שטחי איו"ש בניגוד לחוק. 9 כלי רכב ישראלים נתפסו באמצע תיקון

המשטרה אכפה אזרחים המטפלים ברכבם במוסכים באזור יו"ש

עפ"י החוק חל איסור תיקון של כלי רכב ישראלים במוסכים של פלסטינים הממוקמים באזור שטחי איו"ש, תופעה זו מסוכנת, שכן כניסה לאזור השטחים אסורה ועלולה להסתיים בפגיעה בחיי אדם.

בנוסף, טיפול ברכב במוסכים הללו, אינו בטיחותי מבחינת ביצוע העבודה וחלקי החילוף המותקנים ברכב, וייתכן כי כלי רכב כזה המטופל בשטחים יכול לשמש מטרה לארגוני טרור להכנסת אמל"ח לפגיעה באזרחי ישראל.

יחידת אתגר בלהב 433 המובילה את המאבק בגניבת כלי רכב, ביצעה בסופ"ש פעילות ממוקדת באזור הכפר נבי אליאס הגובל עם ג'נין ונכנסה למספר מוסכים, אשר מהווים מוקד לטיפול של כלי רכב ישראלים. ידוע כי הטיפול של כלי רכב בשטחים מייצר תעשייה של חלקים גנובים ומעצים את גניבת כלי הרכב בארץ.

כאמור, במהלך הפעילות אותר באחד המוסכים חשוד תושב קלקיליה, בחשד למעורבות בגניבת כלי רכב. במסגרת האכיפה נתפסו 9 כ"ר ישראלים באמצע תיקון השייכים לתושבים מהרצליה, ראש העין, ת"א, פ"ת ונתניה. כל הרכבים נגררו ובעלי הרכבים יוזמנו לחקירה. נזכיר כי העונש על עבירת איסור תיקון הוא עד 3 שנות מאסר וזאת בנוסף לסיכון חיי אדם.

"פעילות זו תימשך במטרה לשמור על בטחונם של האזרחים ולמנוע פגיעה בחיי אדם, לצד צימצום תופעת גניבת כלי הרכב", נמסר מהמשטרה.

פעילות המשטרה ביו

המשטרה בצעה אכיפה נגד אזרחים המטפלים ברכבם במוסכים באזור יו"ש

בימה

פעילות המשטרה ביופעילות המשטרה ביופעילות המשטרה ביופעילות המשטרה ביופעילות המשטרה ביופעילות המשטרה ביופעילות המשטרה ביו
בני ברק: במהלך הלילה בוצע ירי לעבר עסק, האופנוע נמצא מתחת לבניין
רק בישראל: דו"ח תחת דו"ח
נהג משאית נעצר לאחר שביצע עקיפות מסוכנות
ירושלים: בת שנה וחצי לא התעוררה משנתה
ביתר עילית: בת 13 נפגעה מרכב עובר
בצל איומי חמאס: בן גביר עלה הבוקר להר הבית
באותו יום שבו בן גביר עלה: 3 נערים יהודים נעצרו בהר הבית
כשמחרשה פוגשת עמוד חשמל | צפו!
33 נוסעים: תאונה מחרידה בין משאית לאוטובוס שמסיע ילדים | צפו
בני ברק: פלסטיני תקף אישה כשיצאה ממעלית בבני ברק