קרעי על הממשלה: ממשלה רופסת וכנועה לגחמות של אויבינו

תשעה חודשים בלבד עברו מאז הקמת הממשלה הזו. מההתחלה ידענו שזו תהיה ממשלה רופסת וכושלת. אבל המציאות עלתה על כל דמיון. הגיעו מים עד נפש. מעולם ממשלת ישראל ...

קרעי על הממשלה: ממשלה רופסת וכנועה לגחמות של אויבינו

תשעה חודשים בלבד עברו מאז הקמת הממשלה הזו.

מההתחלה ידענו שזו תהיה ממשלה רופסת וכושלת. אבל המציאות עלתה על כל דמיון. הגיעו מים עד נפש.

מעולם ממשלת ישראל לא היתה כה רופסת וכנועה לגחמות של אויבנו. יהודים בנגב, בגליל בירושלים ובכל רחבי הארץ מביטים בחשש סביבם כשהם הולכים ברחוב. הטרור מרים את ראשו המכוער ומכה בנו ללא רחם. והם? הם מספקים למחבלים תירוצים, חוזרים כמו מנטרה על הקמפיין הנפשע, ומאשימים את "אלימות המתנחלים", עלילת דם, כשהדם שלנו נשפך כאן. הם משתמשים בהישגים הכבירים של נתניהו בתחום המדיני כדי לעשות את מה שנתניהו מנע במשך יותר מעשור - מדינה פלסטינית, ומתדלקים בכך את הטרור הרצחני. ושלא לדבר על הגרעין האיראני שחזר לאיים עלינו במלוא העוצמה בעקבות הרפיסות והכניעה שלהם.

אנחנו נלחמנו בטרור. בגל הטרור ב- 2015 הוצאנו את הפלג הצפוני של התנועה האיסלאמית מחוץ לחוק, הקמנו תחנות משטרה, בנחישות ועוצמה הדפנו את גל הטרור. אבל הם? הכניסו את התנועה האיסלאמית לתוך הממשלה. הם פשוט לא מסוגלים. אף אחד לא מסוגל בעצם לשבת עם תומכי טרור ולהיאבק באמת בטרור.

מעולם ממשלת ישראל לא פעלה כדי לקעקע את הזהות הבסיסית של המדינה שלנו כיהודית ודמוקרטית. אבל הם? הם שמו את הרפורמים ואת שולי השוליים של השמאל הקיצוני במרכז הבמה, ובאופן יסודי החלו לקעקע יחד עם בג"צ והמשפטנים את כל הקדוש והיקר לעם ישראל, בגוף ובנפש.

תשעה חודשים של שכרון חושים. שיכורים מכח. הרס מוחלט של היהדות, של הביטחון, של הזהות שלנו,של הלאום, של הכלכלה, של הלב היהודי, של החמלה.

ממשלת שינוי לרעה. ממשלת האחים המוסלמים.

בואו, בכל הכח, ביום רביעי הקרוב להיאבק בממשלה המסוכנת ביותר שהיתה כאן אי פעם. כולנו נהיה שם, מגדול ועד קטן. בנערינו ובזקננו, בבנינו ובבנותנו, חרדים וחילונים, דתיים ושומרי מסורת, ליציאת מצרים - מעבדות ממשלת החרפה של בנט ושקד - לחירות, ומשעבוד האחים המוסלמים - לגאולה. אנחנו חייבים להחזיר את המדינה למסלול שפוי. יהודי. בואו!

קרעי על הממשלה: ממשלה רופסת וכנועה לגחמות של אויבנו

בימה

"לכל שבת יש מוצאי שבת": הנאום של אבוטבול בחוק הטלפונים הכשרים
הנדל רוצה לחנך את החרדים: מקלב במתקפה חריפה כנגד שר התקשורת • צפו
חוק הקומה הכשרה עבר בקריאה ראשונה
בכירים בליכוד לנתניהו: זו ההזדמנות האחרונה
"אין להם בושה!": קרעי על הדרישות להעביר את חוק המטרו
"חוסר אחריות אדיר למדינת ישראל": דבריו של סמוטריץ' בישיבת הסיעה
"אין גבול לצביעות של השמאל": בן גביר בתגובה לדברי גדי סוקניק
"העיקר על המחבלים מאלעד ריחמו": בן גביר על מעצר היהודי מהשומרון
"אנחנו לא נהיה ילדים טובים": גפני על האמירה של מיקי זוהר
בנט דורש אחדות: ממשלת ביבי-בן גביר-סמוטריץ׳ לא טובה לישראל