ירושלים: בן מיעוטים תקף קטין

בן מיעוטים אשר עובד בשירות משלוחים תקף קטין ללא כל סיבה • דורשים מהמשטרה "לנקוט ביד קשה"

ירושלים: בן מיעוטים תקף קטין

תיעוד הפגיעה בקטין

חוננו

עו"ד חיים בלייכר מחוננו פנה במכתב למחלקת חקירות בתחנת עוז של משטרת ישראל בדרישה לעצור בני מיעוטים שעובדים כמשלוחנים בשל תקיפה ללא סיבה של קטין, כבן 13 על ידי אחד מהם, בעת שצעד ברחוב.

במכתב תיאר את השתלשלות האירועים "בתאריך 22/12/2020 בירושלים הותקף מרשי בידי בן מיעוטים אשר עובד כמשלוחן. מרשי הלך עם חברו ברחוב הסמוך לביתו. באותה עת עמדו על הכביש שני רכבי משלוחים. ברכבים היו כחמישה בני מיעוטים שעבדו במשלוח מזון. לפתע שמע מרשי את אחד מבני המיעוטים צועק משהו לחברו".

מיד לאחר מכן הבחין הקטין בחשוד רץ לעברו על המדרכה. "החשוד הגיע למרשי והכה בחזה של מרשי והמשיך בריצתו, כל זאת ללא כל סיבה מעבר להיותו של מרשי יהודי. מרשי חזר לביתו ב"הלם" וסיפר להוריו את אשר ארע" כתב עו"ד בלייכר.

אביו של הנער השיג תיעוד מצלמות של שכנים במקום. במכתב ציין זאת העו"ד ואמר "בשולי הצילום ניתן לראות את התקיפה. כמו כן נער ששמע את הצעקות יצא וצילם את רכביהם של החשוד וחבריו. מרשי הלך עם אביו להתלונן בתחנתכם והעביר אליכם את הצילומים שהשיג".

עו"ד כתב כי מדובר בתקיפה אנטישמית חמורה ודרש "יש לנקוט ביד קשה כדי למגר תופעה זו. אבקש לעשות מאמצים כדי להביא את החשוד וחבריו לדין. מאחר ומדובר בתקיפה לאומנית ללא כל התגרות מקדימה ניתן לשער שאין זה מקרה יחיד של תקיפה בה מעורבים החשודים.

כמו כן הוסיף בסיום המכתב "מאחר שהחשוד וחבריו עובדים כ"משלחונים" ויש להם גישה חופשית לבתים מתעצמת ביותר חשיבות חקירתם ומעצרם של החשוד וחבריו. אבקש לעדכן את הח"מ בהקדם במעצר חשודים והעברת התיק לפרקליטות"

צפו: בנט תוקף מראיין ממוסקבה שיוצא כנגד ישראל
נעצרו מוכרי כלי נשק באמצעות אפליקציה • צפו
הזמר חיים ישראל מותקף על ידי תומכי איראן
גנב נייד מסופרמרקט ונתפס ע"י חוקרים בבני ברק
האיומים הצליחו: המערב נסוג מהדרישה לגנות את איראן
צפו: הכלב קלט את הסיגריות
המכלית שזיהמה את החופים אכן הגיעה מאיראן!
סער: בשנים הבאות נהיה חייבים לבסס את ההתיישבות ביהודה ושומרון
במהלך אימון: נשדד נשקו של חייל
סערה בעקבות יהדות התורה: זו קריאה למרד