לאחר יממה: המחבל מבצע הדקירה בבני ברק נעצר

הותר לפרסום כי בפעילות משותפת של שב"כ ומשטרת ישראל נעצר חשוד בתקיפה ופציעת אזרח ישראלי בגבעת שמואל, החשוד, פלסטיני, הועבר לחקירת שב"כ. ראש עיריית בני בר...

לאחר יממה: המחבל מבצע הדקירה בבני ברק נעצר סכין של מחבל, אילוסטרציה

הותר לפרסום כי בפעילות משותפת של שב"כ ומשטרת ישראל נעצר חשוד בתקיפה ופציעת אזרח ישראלי בגבעת שמואל, החשוד, פלסטיני, הועבר לחקירת שב"כ.

ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין על תפיסת המפגע: "אני מברך על תפיסת המפגע באירוע הדקירה אמש. משטרת ישראל פעלה באחריות מרגע היוודע האירוע. כרשות אנחנו מחוייבים לעשות הכל בכדי למגר את תופעת השבחי"ם ואנו קוראים למשטרת ישראל לנקוט במדיניות תקיפה למיגור תופעה זו שהינה סכנה קיומית שלא נסכים איתה. אנו שולחים איחולי החלמה לפצוע ומתפללים כי נדע רק שקט ושלווה בעירנו ובארץ כולה".

יעקב וידר, חבר מועצת העיר בני ברק ויו"ר סיעת הליכוד אמר בתגובה לתפיסת המחבל מהפיגוע בבני ברק: "אני מברך את כוחות הבטחון על תפיסת המחבל. יחד עם זאת, מידי יום מאות שבח"ים שוהים ולנים בבני ברק, כולל הבוקר. למרות כל ההתראות על הסכנה האדירה לחיי אדם, עד היום למרות הפיגוע הרצחני בעיר לפני מספר חודשים והפיגוע השבוע, לא נעשה כמעט דבר כדי למגר ביסודיות את התופעה הקשה, אם כוחות הביטחון לא יטפלו בתופעה, נאלץ לעשות זאת אנחנו. חיי תושבי בני ברק לא יהיו הפקר".

במקביל מבצע פיגוע הירי לעבר חומש הסגיר את עצמו. דובר צה"ל מסר: "מוקדם יותר היום הסגיר את עצמו לכוחות הביטחון מבוקש החשוד בביצוע הירי אתמול (ג') לעבר כוח צה"ל ששהה במחסום הכניסה לחומש שבמרחב החטיבה מרחבית שומרון. צה״ל וכוחות הביטחון ימשיכו לפעול לביטחון אזרחי מדינת ישראל".

מחבל ששוחרר בעבר בעסקת שליט ישוב וירצה מאסר עולם
כתב אישום נגד מחבלים שהשליכו מטעני נפץ על כוחות הביטחון
לוחם מג"ב נפצע ממטען שהושלך לעבר הכוחות הביטחון
יהודה ושומרון: אשה נפצעה כתוצאה מיידוי אבנים
כוחות הביטחון עצרו בכיר בארגון הטרור הג'יהאד האיסלאמי
מחסום שועפט: נעצר חשוד שהחזיק ברכבו נשק מסוג M-16
מחבל שזרק בקת"ב על בית משפחה יהודית נתבע על ידם
כוחות הביטחון פעלו הלילה למעצר שבעה מבוקשים באוגדת יו"ש
מטוסי קרב צהל"ים תקפו הלילה מטרות ברצועת עזה
רקטה שוגרה הערב משטח רצועת עזה לשטח ישראל