סיום הש"ס של הגאון הינוקא בשמחת התורה • גלריה + וידיאו

במעמד המונים מכל הקהלים התקיימה שמחת הקפות שניות וסיום הש"ס של הגאון הינוקא, הרב שלמה יהודה שליט"א יחד שבטי ישראל מול חומות ירושלים. לשמחה הגיעו מרן ראש...

סיום הש"ס של הגאון הינוקא בשמחת התורה • גלריה + וידיאו סיום הש''ס של הינוקא במעמד ההקפות השניותראש עיריית ירושלים, משה ליאון מתברך אצל הינוקאסיום הש''ס של הינוקא במעמד ההקפות השניותסיום הש''ס של הינוקא במעמד ההקפות השניותסיום הש''ס של הינוקא במעמד ההקפות השניותמעמד ההקפות השניות וסיום הש''ס של הינוקאמעמד ההקפות השניות וסיום הש''ס של הינוקאמעמד ההקפות השניות וסיום הש''ס של הינוקאסיום הש''ס של הינוקא במעמד ההקפות השניותסיום הש''ס של הינוקא במעמד ההקפות השניותסיום הש''ס של הינוקא במעמד ההקפות השניותמעמד ההקפות השניות וסיום הש''ס של הינוקאסיום הש''ס של הינוקא במעמד ההקפות השניותסיום הש''ס של הינוקא במעמד ההקפות השניותסיום הש''ס של הינוקא במעמד ההקפות השניותסיום הש''ס של הינוקא במעמד ההקפות השניותסיום הש''ס של הינוקא במעמד ההקפות השניות

במעמד המונים מכל הקהלים התקיימה שמחת הקפות שניות וסיום הש"ס של הגאון הינוקא, הרב שלמה יהודה שליט"א יחד שבטי ישראל מול חומות ירושלים.

בשמחה השתתפו מרן ראש הישיבה הגר"י אזרחי, מרן הגרמ"מ קארפ, האדמו"ר הגר"ש בוסו והגר"י הראל, נכדי הבבא סאלי זיע"א, הגר"י אלשטוק מתלמידי מרן הגרי"ש אלישיב, הגר"י זילברמן יחד עם רבנים ואישי ציבור רבים.

בתוך דבריו הנרגשים שנשא במעמד, התבטא מרן רה"י הגר"י אזרחי על הינוקא: "כוחו של האדם הגדול שנמצא בינינו - שמכח עמל התורה הגדול שלו, יכול לחבר כל יהודי לקב"ה".

במעמד, ערך הגאון הינוקא סיום הש"ס ורקד עם ספרי התורה וספרים וכתבי יד נדירים של צדיקים קדמונים אשר נמצאים ברשותו. במהלך שמחת החג נצפו אישי ציבור רבים, יוצרים וזמרים שהגיעו להתברך בחג ביניהם ראש העיר מר משה ליאון, הזמר ישי ריבו ועוד.

להקפות השניות באו לשמוח ולשמח אמנים ומנגנים ביניהם הזמר אלי הרצליך, הכנר העולמי דניאל אהביאל, הקלידן אחיה כהן ועוד שהמשיכו את השמחה אל תוך הלילה.

סיום הש''ס של הינוקא במעמד ההקפות השניות

הזמר ישי ריבו מתברך אצל הינוקאסיום הש''ס של הינוקא במעמד ההקפות השניות
בניגוד לשמועות: באור הרשב"י נערכים לארח את הרבבות בכניסה למירון‎‎
חכם שלום פדה את החמור ברחובה של עיר • גלריה‎‎
הרב מיכאל לסרי - מעלת רבי שמעון בר יוחאי
ל''ג בעומר במירון: כך עולים לציון
כך תצליח "לנצח" במלחמת המדות! • צפו
מתי יהיה מותר לנשים לעשות הכנות לחג שבועות תשפ"ב • הלכה יומית
מדוע לא מלו ישראל במדבר? • דף היומי
הרב יצחק זילברשטיין - ל"ג בעומר
ב'אור לציון' התכנסו להספד על ראש הישיבה ככלות השבעה • גלריה‎‎
אהבת חינם? למה "חינם"? • צפו