ירושלים: נחנך מרכז חרדי לבריאות האישה

באירוע השתתפו ההנהלה הבכירה של 'לאומית': הרה"ג נפתלי נוסבוים שליט"א אב"ד הישר והטוב וראש ישיבת חיי משה כובד בקביעת מזוזה

ירושלים: נחנך מרכז חרדי לבריאות האישה

תושבי ירושלים – תתחדשו! לאומית שירותי בריאות חנכה השבוע את המרכז החדש והמתקדם לבריאות האישה ברחוב שרי ישראל.

המרכז החדש ממוקם בבניין טרם בשרי ישראל, והוא כולל מגוון עצום וחסר תקדים של שירותים רפואיים. בין היתר יוכלו הלקוחות להנות במרכז החדש מרפואת נשים ראשונית, , הדמיה (כל הסוגים), היסטרוסקופיות, אורוגניקולוגיה, אונקוגניקולוגיה, מרפאת ילדות ומתבגרות, ועוד.

המרכז מותאם בתכלית התאמה לאורח החיים החרדי, זאת כחלק מהחזון המחייב של לאומית שירותי בריאות בנושא.

ביום שני השבוע נערך במקום טקס קביעת מזוזות אותו כיבד בנוכחותו הרה"ג נפתלי נוסבוים שליט"א, אב"ד בי"ד הישר והטוב וראש ישיבת חיי משה. בדבריו באירוע ציין הרב את התרשמותו העמוקה מהמרכז החדש והמותאם לציבור החרדי, ושיבח את הנהלת לאומית על פועלה בעניין.

"זכיתם להיות שליחים נאמנים עבור הציבור החרדי ולספק לו רפואה מקצועית ללא שום פשרות בנושאי אידישקייט וגדרי ההלכה. מכם יראו וכן יעשו כולם".

יצוין כי באירוע השתתפו חברי הנהלת לאומית: המנכ"ל מר חיים פרננדס, מנהל מחוז ירושלים מר עודד ויגרצין, מנהל מגזר חרדי בלאומית הרב אפרים רוזנשטיין, מנהל אזור מוריה הרב שמעון לוי. רופא מחוזי בירושלים ד"ר רפאל קיים ומנהל מערך בריאות האישה ד"ר אבישי מלכיאל.

יצוין כי בנוסף למעטפת השירותים המקיפה, ב'לאומית' מבטיחים כבר בתקופה הקרובה הוספה ושדרוג של שירותים נוספים עבור הלקוחות. "בריאות האישה זה תחום קרדינלי בשיקולי הבריאות של כל משפחה חרדית ואנו מחויבים לספק את הפתרונות ההולמים, המקיפים והמותאמים ביותר לציבור החרדי גם בהיבט הזה", אומרים בלאומית.

"אנחנו בלאומית חושבים כל העת כיצד לייעל ולשפר את השירות עבור הציבור החרדי בכל מקום שהוא, לרבות בעיר ירושלים", אומרים בלאומית ומזכירים את המרכזים שנפתחו בשנה האחרונה ואת הרופאים הרבים שהצטרפו למערך הרפואי של לאומית. "לא חסכנו במומחים המובילים בתחומם על מנת לספק מענה מותאם בכל מרכז שהוא לציבור הלקוחות".

הרחבת הפריסה בכל הגזרות מתבצעת בכפוף להתנהלותה המופתית של לאומית שירותי בריאות לאורך כל תקופת הקורונה, כאשר לאומית שירותי בריאות היא המובילה ופורצת הדרך בכל אספקט שהוא, בדגש על רפואה מרחוק המותאמת לציבור החרדי, ניהול יעיל של מערך הבדיקות, ליווי החולים ובני משפחותיהם, וכן ניהולו וקידומו של מבצע החיסונים הגדול שמבוצע בלאומית באופן הזמין, הנגיש והנוח ביותר לפי כל המבדקים שנערכו.

פיחת מרכז לאומית חדשפיחת מרכז לאומית חדש
לקראת יום העצמאות: סגר ברחבי יהודה ושומרון
בן גביר על תקיפת האוטובוס: הממשלה מתחילה לאבד שליטה
אוטובוס נכנס לשכונת עיסוויה בירושלים והותקף בידי פורעים
ירושלים: שריפה בתחנת הרכבת 'נבון' • צפו
צפו: כיצד הרשות הפלסטינית הקימה בית ספר לא חוקי
שחרור ההגבלות: 10,000 איש במקום פתוח
ביתר עילית: כך בחורי הישיבות אגרו כוחות בבין הזמנים • צפו
בית שמש: בן 5 נמצא ללא הכרה ברכב הוריו
6 מיליון ש''ח: קנס עצום לבזק על הטעיית אלפי לקוחות
היום ב-10:00: צפירה ברחבי הארץ