יעקב אשר הלם בבנט: "עם שלם לא מאמין למילה אחת שלך"

במהלך הפיליבסטר שנמשך עד 3 לפנות בוקר, עלה ח"כ אשר לדוכן כשהוא לועג בנט על הניהול הכושל של הקורונה: "מישהו שאל אם קראתי את הספר של בנט, אמרתי לו: לא קרא...

יעקב אשר הלם בבנט: "עם שלם לא מאמין למילה אחת שלך" ח''כ יעקב אשר

במהלך הפיליבסטר שנמשך עד 3 לפנות בוקר, עלה ח"כ אשר לדוכן כשהוא לועג לבנט על הניהול הכושל של הקורונה: "מישהו שאל אם קראתי את הספר של בנט, אמרתי לו: לא קראתי את הספר, אבל את הסרט אני רואה".

עוד אמר: "קחו מרשם איך מביסים את הקורונה ב-4 שבועות, כך פתח ח"כ יעקב אשר את נאומו המושחז כשהוא מצטט את ראש הממשלה נפתלי בנט בהיותו באופוזיציה, "הייתי שמח להחמיא לך בנט, אבל בינתיים הקורונה היא זו שמביסה אותו תוך 4 שבועות".

עוד אמר: "ראה"מ ציין שישראל במצב טוב מבחינת התמותה, מהטובים בעולם, אכן ברוך ה' ונקווה שכך זה יימשך, הוא רק שכח את מה שהיה כאן בדלתא, יש לי טבלת אקסל מצמררת של מה שהיה אז עם התאריכים המדויקים שמקבילים לחוסר המעש של הממשלה באותה עת", אמר אשר.

הוא הוסיף: "התחושה שלי היא שאת התתייעצות שלו לפני נאום לאומה על הקורונה, נאום שאמור להיות הדרכה לציבור, במקום לעשות זאת עם רופאים הוא מתייעץ עם יועצי תקשורת. הוא לא מדריך את הציבור, הוא מבהיל את הציבור".

"הרי 50 אלף נדבקים ביום זה משהו שלכל הדעות לא יקרה כנראה, זה סגר דה פקטו בין אם ליברמן ירצה ובין אם לא, אז למה הוא אומר 50 אלף? כדי לבטח את עצמו, שאם יהיו פחות נדבקים הוא ימהר להציג זאת כהצלחה גדולה", הוסיף.

אשר פנה לשר חילי טרופר כשהוא עוקץ בציניות את בנט: "מישהו שאל אותי אם קראתי את הספר של בנט, אמרתי לו שלא קראתי אבל את הסרט אני רואה...".

הוא המשיך ותקף: "עברנו את גל הדלתא עם מעל 1500 הרוגים. זה המון. בנט, אתה

אתה מנהל כביכול את המדינה, אבל יש כאן עם שלם שלא יכול להאמין למילה אחת שלך. אנחנו לא מפחדים, אנחנו מ-פ-ו-ח-ד-י-ם!

הוגש כתב אישום נגד ליצמן
בוסו: "לפיד וליברמן מתי בפעם האחרונה ביקרתם בסופרמרקט?"
דרעי: הדבר הראשון שנעשה כשנחזור הוא לבטל את המיסים על מוצרי המזון
לפיד: "כשהציבור חושב שהמערכת מושחתת וכל הפוליטיקאים מושחתים"
ארבל: " הגעתי לכאן כחבר אופוזיציה במיוחד לתמוך בחקיקה"
יו''ר ש''ס הגיש את התפטרותו מהכנסת
הרב לאו: "הכנסת לא תכריע מיהו יהודי"
משלחת ישראלית נועדה עם מנהיג סודאן
סקר: למרות המגעים לעסקת טיעון - התמיכה בנתניהו נשארת גבוהה
סקר: 48% מהציבור חושבים שטיפול הממשלה בקורונה גרוע