יעקב אשר הלם בבנט: "עם שלם לא מאמין למילה אחת שלך"

במהלך הפיליבסטר שנמשך עד 3 לפנות בוקר, עלה ח"כ אשר לדוכן כשהוא לועג בנט על הניהול הכושל של הקורונה: "מישהו שאל אם קראתי את הספר של בנט, אמרתי לו: לא קרא...

יעקב אשר הלם בבנט: "עם שלם לא מאמין למילה אחת שלך" ח''כ יעקב אשר

במהלך הפיליבסטר שנמשך עד 3 לפנות בוקר, עלה ח"כ אשר לדוכן כשהוא לועג לבנט על הניהול הכושל של הקורונה: "מישהו שאל אם קראתי את הספר של בנט, אמרתי לו: לא קראתי את הספר, אבל את הסרט אני רואה".

עוד אמר: "קחו מרשם איך מביסים את הקורונה ב-4 שבועות, כך פתח ח"כ יעקב אשר את נאומו המושחז כשהוא מצטט את ראש הממשלה נפתלי בנט בהיותו באופוזיציה, "הייתי שמח להחמיא לך בנט, אבל בינתיים הקורונה היא זו שמביסה אותו תוך 4 שבועות".

עוד אמר: "ראה"מ ציין שישראל במצב טוב מבחינת התמותה, מהטובים בעולם, אכן ברוך ה' ונקווה שכך זה יימשך, הוא רק שכח את מה שהיה כאן בדלתא, יש לי טבלת אקסל מצמררת של מה שהיה אז עם התאריכים המדויקים שמקבילים לחוסר המעש של הממשלה באותה עת", אמר אשר.

הוא הוסיף: "התחושה שלי היא שאת התתייעצות שלו לפני נאום לאומה על הקורונה, נאום שאמור להיות הדרכה לציבור, במקום לעשות זאת עם רופאים הוא מתייעץ עם יועצי תקשורת. הוא לא מדריך את הציבור, הוא מבהיל את הציבור".

"הרי 50 אלף נדבקים ביום זה משהו שלכל הדעות לא יקרה כנראה, זה סגר דה פקטו בין אם ליברמן ירצה ובין אם לא, אז למה הוא אומר 50 אלף? כדי לבטח את עצמו, שאם יהיו פחות נדבקים הוא ימהר להציג זאת כהצלחה גדולה", הוסיף.

אשר פנה לשר חילי טרופר כשהוא עוקץ בציניות את בנט: "מישהו שאל אותי אם קראתי את הספר של בנט, אמרתי לו שלא קראתי אבל את הסרט אני רואה...".

הוא המשיך ותקף: "עברנו את גל הדלתא עם מעל 1500 הרוגים. זה המון. בנט, אתה

אתה מנהל כביכול את המדינה, אבל יש כאן עם שלם שלא יכול להאמין למילה אחת שלך. אנחנו לא מפחדים, אנחנו מ-פ-ו-ח-ד-י-ם!

לפיד: מבצע "עלות השחר" החזיר את ההרתעה הישראלית
סמוטריץ': "הצלנו את מדינת ישראל פשוטו כמשמעו"
בן גביר מגיע לעוטף עזה: "לא אפקיר את האחים שלי בדרום"
"לפיד, תושבי הדרום נצורים בבתיהם ואתה יוצא לנופש בצפון?"
הציונות הדתית: 16 מתמודדים לרשימת הציונות הדתית לכנסת
מצחיק: נשיא המדינה נפגש עם נשיא בחצאית
גנץ: "נביא את החוק שיאסור על נאשם בפלילים לכהן כראש ממשלה"
כך נתניהו מנסה לשמור את החרדים קרוב אליו
'ישראל חופשית': מפלגתו החדשה של ח"כ אבידר
אדלשטיין בכנס קטיף: "אפשר לשלוט בלי להשפיל, אחרת זה חוזר כבומרנג"