בג''ץ מונע את הרס בית רוצח אסתר הורגן ז''ל

למרות שמיפוי בית המחבל שרצח את אסתר הורגן התבצע, בבית המשפט לא מרוצים מהמהלך ומונעים את הרס הבית • בן גביר: "לא יתכן שבג"ץ הופך שוב לעיר מקלט של מחבלים"

בג''ץ מונע את הרס בית רוצח אסתר הורגן ז''ל

מעצר רוצח אסתר הורגן

דוברות המשטרה

שופטת הבג”ץ, דפנה ברק-ארז מונעת את הרס המחבל אשר רצח את אסתר הורגן ז''ל אשר יצאה מביתה אשר בטל מנשה והסתלקה לעטלמה ע''י בני עוולה.

מח''כ בצלאל סמוטריץ' נמסר בעקבות החלטת בג״צ לעצור את הרס בית רוצח הורגן: "כאשר מפלגה אחת כבר עשור לא נוגעת במערכת המשפט, אחרת מוכנה להקים ממשלה עם לפיד כי לא קורונה לא מענין ונוספת מגבשת רשימת מועמדים שמתנגדים לכל שינוי במערכת המשפט ברור היום שרק הציונות הדתית המפלגה היחידה שנשארה מחויבת לתיקון מערכת המשפט ולחיזוק המשילות והדמוקרטיה".

עוצמה יהודית בתגובה להחלטת בית המשפט העליון: "החלטת שופטת בבית המשפט העליון דפנה ברק ארז, מוכיחה עד כמה יש צורך לשנות את הרכב בג''ץ". כמו כן, ציין בן גביר: "השופטת ארז מונעת ולא בפעם הראשונה הריסת בית המחבל שרצח את אסתר הורגן הי"ד, לא יתכן שבג"ץ הופך שוב לעיר מקלט של מחבלים ופוגע בהרתעה".

ח״כ אופיר סופר (הציונות הדתית) בתגובה על עיכוב הריסת בית המחבל שרצח את אסתר הורגן הי״ד: "״בג"ץ ימשיך למרוח את הזמן ולפגוע בהרתעה של צה"ל ומערכת הביטחון. בג״ץ ימשיך להתעלם ולהרגיל את כולנו למציאות של טרור. בג"ץ ימשיך לכרסם ולשחוק את האפקטיביות של הריסת בתי המחבלים. אין הריסה טוטלית ומיידית כי רגישות זכויות האדם של רוצחים שפלים חשובה הרבה יותר מחייהם של ישראלים רבים. בושה וחרפה".

הפשיטה על בית רוצח אסתר הורגן הי

פשיטה על בית רוצח אסתר הורגן הי"ד

נעצר בברוטליות לילה "בטעות" עקב מנגנון כושל של המשטרה
צפו: בנט תוקף מראיין ממוסקבה שיוצא כנגד ישראל
נעצרו מוכרי כלי נשק באמצעות אפליקציה • צפו
הזמר חיים ישראל מותקף על ידי תומכי איראן
גנב נייד מסופרמרקט ונתפס ע"י חוקרים בבני ברק
האיומים הצליחו: המערב נסוג מהדרישה לגנות את איראן
צפו: הכלב קלט את הסיגריות
המכלית שזיהמה את החופים אכן הגיעה מאיראן!
סער: בשנים הבאות נהיה חייבים לבסס את ההתיישבות ביהודה ושומרון
במהלך אימון: נשדד נשקו של חייל