חברת החשמל תאפשר לשלם חובות ללא ריביות ועמלות ובפריסה נוחה

חברת החשמל מודיעה היום על מבצע גבייה שמטרתו עידוד לקוחות פרטיים ועסקיים לשלם את כלל חובותיהם השוטפים בגין שימוש בחשמל מאז תחילת שנת 2020

חברת החשמל תאפשר לשלם חובות ללא ריביות ועמלות ובפריסה נוחה אילוסטרציה

כחלק ממהלכי חברת החשמל לטובת לקוחות החברה ובמטרה לצמצם את היקף החובות הפעילים, מכריזה החברה על מבצע לעידוד לקוחות לתשלום כלל חובותיהם השוטפים בשנת 2020 בגין שימוש בחשמל.

במהלך תקופת המבצע , חודש דצמבר, יוכל כל לקוח אשר צבר חובות החל מינואר 2020 , להסדיר את חובו ללא תוספת ריביות ועמלות ובפריסת תשלומים נוחה.

עם תחילת התפשטות מגפת הקורונה, במרץ 2020, הודיעה חברת החשמל כי לא תנתק לקוחות חייבים, אפשרה מתן קודי חירום ללקוחות מונה תשלום מראש וסיפקה במשך שלוש תקופות שונות אשראי נוסף של 30 ימים לעסקים קטנים ובינוניים, וזאת בנוסף להסדר פריסת התשלום לחשבונות שוטפים . בתקופה זו גדלו חובות הלקוחות לחברה פי 2.

כעת מודיעה החברה על מבצע שמיטת ריביות ועמלות ללקוחות שצברו את חובותיהם בגין חשבונות שהופקו במהלך שנת 2020 אשר יסדירו את חובם במהלך חודש דצמבר השנה.

לקוחות חייבים אשר ישלמו עד 3 תשלומים יקבלו פטור מלא מתשלום ריבית ועמלה על כל החוב, לקוחות אשר ישלמו בין 4 ל-5 תשלומים יחויבו ב 70% מסכום הריבית והעמלה. חשוב לציין כי מדובר במבצע חד פעמי, אשר יסתיים בט''ז טבת (31.12.20).

אורן הלמן, סמנכ"ל שירות שיווק ורגולציה: "מבצע שמיטת הריביות והעמלות הוא צעד נוסף במטרה להקל על הלקוחות. זו הזדמנות חד פעמית לשלם חובות שנצברו במהלך תקופה זו ללא תשלום נוסף כדוגמת ריביות. אני קורא לכל אותם לקוחות לנצל את ההזדמנות חד-פעמית ולסלק את חובם".

חדירה לפרטיות: נחשף מידע אישי על 140,000 חולי קורונה ללא ידיעתם
'מים חיים': כך ינצלו חיי הגלמודים
וויזאייר משיקה קו ישיר בין תל אביב לאבו דאבי
הרצליה מדיקל סנטר: עם הפנים לציבור החרדי
ח"כ פורר לשר אוחנה: הפסק את ההתעללות בנהגים
בשורה טובה: עוקץ הקשישים יורד דרסטית
LG חשפה סמארטפון עם מסך נגלל
לראשונה: רישום ילדים לגן בבית הכנסת
בני ברק: העירייה נתבעת על מאות אלפי ש''ח
תעריף החשמל ירד: חברת החשמל משיקה מחשבון לחישוב הירידה בתשלומים