"קיץ על מלא" עיריית בני ברק משיקה את מקצב פעילויות הקיץ

בני ברק נערכת לקיץ בלי רגע פנוי: תחת הכותרת 'קיץ על מלא' משיק אגף התרבות בעיריית בני ברק את מקצב פעילויות הקיץ התוסס לכל המשפחה, כשהשנה ביוזמת ראש העיר ...

"קיץ על מלא" עיריית בני ברק משיקה את מקצב פעילויות הקיץ שלט האחדות בבני ברק

בני ברק נערכת לקיץ בלי רגע פנוי: תחת הכותרת 'קיץ על מלא' משיק אגף התרבות בעיריית בני ברק את מקצב פעילויות הקיץ התוסס לכל המשפחה, כשהשנה ביוזמת ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין, חוזרת בני ברק למערך התכניות והמופעים המרתקים לכל המשפחה, מנעד רחב ומרשים של עשרות מופעים ייחודיים ותכניות, בפיקוח חינוכי מלא ובמחיר מיוחד השווה לכל נפש.

מקצב הקיץ של בני ברק מציע השנה אינספור תכניות ופעילויות לכל המשפחה ששיאן ב'בילונה' – ה'לונה פארק' הייחודי של בני ברק ששודרג והורחב עם מתקנים חדשים, שעות פעילות מורחבות במיוחד, מתחמי מזון ומתחמי מנוחה מוצלים, מה שהופך את השהות ב'בילונה' לחוויה משפחתית מהנה וייחודית.

ה'בילונה' מציע מרחב אתגרי ותוסס של אתגרים וחוויה עם שלל מתקנים כמו מכוניות מתנגשות, קארטינג, גלגל ענק, קרוסלת מטוסים, רכבת הרים ענקית, קיר טיפוס אתגרי, ומגוון מתקנים לקטנטנים. הכניסה לבילונה הינה במחיר סמלי של 30 ₪ לכל משך הפעילות, מה שמאפשר ליהנות משעות ארוכות של 'לונה פארק' אתגרי ומהנה ללא כל הגבלה, במרחב ה'בילונה' הממוקם ברחוב גניחובסקי 32 פינת רחוב הצבי שבקריית הרצוג.

הכניסה לפארק כמו גם לכלל פעילויות הקיץ העירוניות הינה באמצעות 'תושווים' – כרטיס ההטבות העירוני שהושק אשתקד על ידי אגף התרבות, כאשר הכרטיס המשפחתי מאפשר הזמנת כרטיסים במערכת הממוחשבת במחיר עירוני מיוחד, בזיהוי אישי מהיר.

מקצב הקיץ של בני ברק מציע השנה מנעד רחב של מופעים ותכניות לכל המשפחה לכל אורך ימי החופשה במחירים נמוכים ההופכים את הווייה לנגישה וכדאית לכל בית. בימים אלו מחולקת לכלל תושבי העיר חוברת ההטבות 'קיץ על מלא' שהוציא אגף התרבות, חוברת הכוללת את מכלול ההטבות והפעילויות לכלל תושבי העיר, במחיר סמלי ובדגש על אחריות חינוכית וערכית, לקיץ איכותי של חוויה ותוכן.

ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין שיבח את פעילות אגף התרבות ואמר כי "בני ברק מציבה רף חדש בכל הקשור לפעילות התרבות לתושבי העיר. מנעד פעילויות הקיץ מעניקות לכל משפחה את מגוון האפשרויות לחופשה מרעננת ומהנה, עמוסת תוכן וחוויה באופן חינוכי וראוי, במחיר שפוי השווה לכל נפש. ברכתי והערכתי לידידי הרב יעקב זכריהו משנה לרה"ע ומחזיק תיק התרבות, להנהלת אגף התרבות בראשות הרב יעקב רוזן המסור בלב ונפש לפעילות התרבות למען העיר ותושביה, לצוות לשכת ראש העיר ולכל השותפים לעשייה"

בימים אלו מחולקת חוברת הקיץ בכל תיבות הדואר בעיר ואיתה גם נפתח מוקד הרישום לכלל פעילויות הקיץ באמצעות ה'תושווים', כשתושבי בני ברק זוכים השנה להרבה יותר ול'קיץ על מלא'!

מפחיד: זה השם הנפוץ ביותר בישראל לתינוקות השנה
בני ברק: בת שנה נכוותה קשות ממים רותחים
הממשלה בתוכנית יוצאת דופן שתכפיל את קצבאות הזקנה
ארוחה שהיא חוויה: 4 טיפים שישדרגו את שולחן החג
הותר לפרסום שמו של החייל שנהרג אמש
לראשונה בהיסטוריה: סרבנית גט – הובאה לבית הסוהר
"שתמשיכו לעשות רק טוב": האדמו"רים בירכו והנופשון יצא לדרך
צפת: בן חצי שנה לא התעורר משנתו
עוול נורא: נדחה ערעורו של בן אוליאל
מחר: שביתה במשפחתונים המפוקחים