טקס פרידה מגמזו וכניסת פרופ' נחמן אש

טקס פרידה מממונה הקורונה פרופ' רוני גמזו התקיים היום יחד עם כניסת הממונה החדש פרופ' נחמן אש • אדלשטיין בטקס: "נוכל לחשוב על הקלות נוספות"

טקס פרידה מגמזו וכניסת פרופ' נחמן אש שר הבריאות יולי אדלשטיין בטקס הפרידה ממונה הקורונה פרופ' רוני גמזו

טקס פרידה ממנהל מגן ישראל פרופ׳ רוני גמזו התקיים היום במשלט הקורונה בהשתתפות שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין, סגן שר הבריאות יואב קיש, מנכל משרד הבריאות פרופ חזי לוי, הממונה היוצא פרופ רוני גמזו והממונה הנכנס פרופ נחמן אש. 


שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין בטקס פרידה מממונה הקורונה פרופ' רוני גמזו וכניסת הממונה החדש פרופ' נחמן אש: "אני יכול לבשר לאזרחי ישראל שהבידוד מתקצר מהיום ל 12 יום. אם זה יעבוד טוב נוכל לחשוב גם על הקלות נוספות"


"כולנו כאן בסירה אחת. אנחנו לקראת דיון קבינט. המצב נזיל. ביציאה שלנו אנחנו נלחמים על כל שלב. איפה שניתן להקל אנחנו מקלים. עם כל החששות הצלחנו להגיע לאיים ירוקים באילת ובים המלח ולתת לעם ישראל קצת לנפוש ולנוח.


ואני שמח מאוד שגם קיצור ימי הבידוד יוצא לפועל. המנכ"ל חתם ואנחנו יכולים לבשר לאזרחי ישראל שמי שיעמוד בתנאים יוכל לקצר את תקופת הבידוד ל 12 יום. אם יעבוד טוב, נוכל לחשוב על הקלות נוספות.


עברנו 3.5 חודשים מאוד אינטנסיביים. הצלחנו אף פעם לא לריב. הסיבה פשוטה: באת לעשות את העבודה בלי לשאול שאלות. החודשים הספיקו לחשוף בפני כולנו את כל המצבים מהאופטימי בו ניסינו להימנע מהגבלות ועד למצב שהיינו צריכים להוביל לסגר מלא במדינה. עם הנגיף אי אפשר לדעת איך יתנהל. כולנו חבים לך תודה ענקית. מאחל לך שתראה את ההצלחה של מה שעשית בתוך בית החולים.


אני מאחל לך, נחמן, תקופה פחות סוערת אבל אי אפשר לדעת. מעולם הביטוי "הצלחת- הצלחתנו" לא היה נכון יותר".

בשורה למתמודדי הנפש: לראשונה - פסיכיאטר בוועדת סל התרופות
כיצד להתמודד עם רשלנות רפואית בניתוחים?
ערב כיפור: רבני בתי ההוראה 'המאורות' במוקד ההלכתי עם הרופאים
לראשונה: ריאה של מחלים מקורונה הושתלה בחולה
נסייני החיסון: גם התחסנו וגם לא קיבלו תו ירוק
המדינה משלמת, אך החולים לא מקבלים תרופה
"אל תהססו לשאול את הרופא את השאלות שמטרידות אתכם"
בית החולים בנהריה רכש רובוט ניתוחי - משרד הבריאות לא מאפשר הפעלתו
דיווח: משרד הבריאות יחייב את המחוסנים בבידוד
מחר בבוקר: בתי החולים הציבוריים ישביתו את כל חדרי הניתוח