אזעקות בצפון: ארבעה שיגורים משטח לבנון לשטח ישראל

בתוך מבצע "שומר החומות" ארבעה שיגורים משטח לבנון לעבר הגליל התחתון כיפת ברזל יירטה שיגור אחד, כוחות ארטילריים תוקפים כעת מספר מטרות בשטח לבנון (מתעדכן)

אזעקות בצפון: ארבעה שיגורים משטח לבנון לשטח ישראל

שברי טיל שנפלו על המדרכה באשדוד

צילום: עיריית אשדוד

15:54 כלי טיס של צה"ל תקף לפני זמן קצר שלוש עמדות שיגור רקטות ביניהן עמדת שיגור ששיגרה לעיר באר שבע ועמדת שיגור פצמ״ר של ארגון הטרור חמאס בחאן יונס ובבית חאנון ברצועת עזה


15:50 עיירית אשדוד סיכום: נפילה אחת בפארק - ללא נפגעים. בנוסף 2 זירות משנה - שברי טיל שנפלו על המדרכה. צוותי עיירית אשדוד נמצאים בזירה וביצעו סגירות במקום והרחקת סקרנים


15:35 יותר מ- 30 רקטות נורו במטח האחרון לעבר הדרום

אחת הזירות באשדוד

15:23 המשטרה מעדכנת: בהמשך לדיווח אודות נפילת רקטות בעיר אשדוד, עד כה לא אותרו פגיעות ישירות במבנים, ואין דיווח על נפגעים.


15:20 דוברות מד"א: בהמשך לאזעקות שנשמעו בדקות האחרונות בדרום, נכון לרגע זה (15:20), לא התקבלו במוקד החירום 101 של מגן דוד אדום, דיווחים על נפגעים, כוחות מד"א שסורקים את הדיווחים שהתקבלו , לא איתרו נפגעים כתוצאה מירי הטילים.


15:15 דוברות כב"ה: התקבלו מספר דיווחים על נפילות באשדוד ובבאר שבע. כמו כן דיווחים על זיהוי עשן במבנה באשדוד ושריפות קוצים בגזרת אשקלון. צוותי כבאות והצלה מבצעים סריקות לאיתור הזירות ודיווח ינתן בהמשך. 

יירוטים מעל העיר אשדוד בדקות האחרונות

16:46 במשטרת ישראל התקבל דיווח אודות 2 נפילות של רקטה בעיר שפרעם. מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום אין דיווח על נפגעים בגוף ולא נגרם נזק למבנים. חבלן משטרה בדרך למקום.זירת הנפילה בשפערם

16:35 דובר צה"ל בהמשך לדיווח על הפעלת התרעה, זוהו ארבעה שיגורים משטח לבנון לשטח ישראל. לוחמי ההגנה האווירית יירטו שיגור אחד. שיגור אחד נפל בשטח פתוח ושניים בים. 


בתגובה, כוחות ארטילריים של צה"ל תוקפים מספר מטרות בשטח לבנון. 


16:26 דוברות מד"א: בהמשך לאזעקות שנשמעו בדקות האחרונות בצפון הארץ, נכון לרגע זה (16:20), לא התקבלו במוקד החירום 101 של מגן דוד אדום, דיווחים על נפגעים, כוחות מד"א שסורקים את הדיווחים שהתקבלו, לא איתרו נפגעים כתוצאה מירי הטילים.


חובשים ופאראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ל-2 נפגעים במצב קל בלבד שנחבלו בדרכם למרחב המוגן, ובנוסף למספר נפגעי חרדה.


16:25 ככל הנראה הירי לצפון בוצע מדרום לבנון


16:17 דובר צה"ל דיווח ראשוני: הופעלה התרעה במרחב הקריות והגליל התחתון. הפרטים בבדיקה.


16:15 אזעקות בקריית ביאליק. קריית ים. קריית מוצקין. כפר מסריק. עין המפרץ. עכו


16:14 דיווח ראשוני על נפילת קסאם בשדרות. בשלב זה אין דיווח על נפגעים בגוף

"לטפל באיש הגזען והאנטישמי הזה ולהושיבו בכלא"
הנגב הפרוע: כך נראה מצב הפשיעה בארבע השנים וחצי האחרונות באזור
בעקבות חשד לחדירה: פצצות תאורה גרמו לשריפה
בישראל יעלה מס הפחמן, לעזה: הנחה במע''מ
פאדיחה: נגנבה ניידת למשטרה
בני ברק: צלבי קרס רוססו על בית כנסת
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
"לפתוח בחקירה בהולה נגד השייח' יוסוף אלבאז שממשיך להסית"
החלטה מקוממת: המחבל שדקר חרדי ירצה 9 שנים פחות בכלא
58 מיליארד: סוכם תקציב הביטחון