בעקבות קרישי דם: הוקפאו חיסוני הקורונה

הרשויות האמריקניות הודיעו כי יש לעצור לאלתר את הזרקת החיסון של חברת ג'ונסון אנד ג'ונסון, בעקבות קרשי דם למחוסנים לקורונה

בעקבות קרישי דם: הוקפאו חיסוני הקורונה חיסונים אילוסטרציה

הרשויות האמריקניות הודיעו כי יש לעצור לאלתר את הזרקת החיסון של חברת ג'ונסון אנד ג'ונסון, בעקבות בעיות שחוו שישה אנשים שחוסנו בארה"ב כך מתפרסם ב'ישראל היום'.


ה-FDA וה-CDC, שאמונים על אישור תרופות וחיסונים ברחבי ארה"ב מטעם הממשל הפדראלי, הודיעו כי יש לעצור לאלתר את הזרקת החיסון של חברת ג'ונסון אנד ג'ונסון שנחשב לקל יותר לשינוע ואחסון בגלל שהוא רק מצריך מנה אחת - כך דיווח הניו יורק טיימס.


הצעד החריג מגיע בעקבות בעיות שחוו שישה אנשים שחוסנו לקורונה, ובין התופעות שהתגלו אצלם היו גם קרישי דם תוך שבועיים ממועד ההזרקה. כל המחוסנים היו בין הגילאים 18 עד 48. אחת מהן מתה ואישה נוספת אושפזה במצב קריטי.


כזכור, בחודש אוקטובר האחרון הודיעה החברה על השהיית הניסוי הקליני שלה לחיסון לנגיף הקורונה בעקבות תופעות לוואי חריגות שהתגלו אצל אחד המשתתפים בניסוי.


"לפי ההנחיות שנקבעו מראש, הממצאים החריגים שנמצאו נבדקים עתה בידי מועצת הבטיחות של החברה בשיתוף עם הרופאים הקליניים שלנו", נכתב בהודעת החברה.

אשקלון: תינוק בן 8 חודשים הובהל למרכז הרפואי
הסתיימה משימת פינוי החולים מהמרכז הרפואי במרכז הארץ
הגר"י טיירי אושפז לאחר שעבר אירוע מוחי
כמה נקודות שחשוב מאוד לדעת על בדיקת נקודות חן
פינוי מאושפזים ממרכז רפואי בגדרה בעקבות איום הטילים מעזה
שיפור משמעותי במצבו של החייל שנפצע מירי הנ"ט
כמיליון ו-800 אלף ₪: פיצוי לשליח קיגל שנבהל מכלב והתרסק במדרגות
ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע לביקור פצועים בביה"ח וולפסון בחולון
ראש הישיבה חנך את מרכז שיקום הלב החדש ב'הדסה'
כמעט חצי מיליון: ח''כ אבוטבול חנך אמבולנס חדש בעירו