"רמסתם ואימללתם את כולנו": ראש עיריית ביתר עילית על השר כהנא

ראש העיר ביתר עילית ויו"ר פורום רשויות חרדיות מאיר רובינשטיין במכתב חריף לשר הדתות כהנא בעקבות כילשון מתווה מירון. ראש עיריית ביתר פתח את דבריו לכהנא: "...

"רמסתם ואימללתם את כולנו": ראש עיריית ביתר עילית על השר כהנא ראש עיריית ביתר עיילת מאיר רובינשטיין

ראש העיר ביתר עילית ויו"ר פורום רשויות חרדיות מאיר רובינשטיין במכתב חריף לשר הדתות כהנא בעקבות כילשון מתווה מירון.

ראש עיריית ביתר פתח את דבריו לכהנא: "קראתי את דבריך על קבוצת קנאים שצעקו על שוטרים. מטעים אותך! זה לא קומץ קנאים. הציבור כולו כועס ומושפל. פגעתם, רמסתם ואימללתם את כולנו, כלל הציבור החרדי. כלאתם אלפים בחניונים ללא מינימום אחריות, בלי הצללה, בלי מים ובלי שירותים (שם לא היו קנאים שהפריעו לכם..)".

"לא הכנתם את הדבר המינימלי ביותר בהר, 'אלטרנטיבה', לא הכשרתם שטח אחד נוסף בכל ההר והמושב, כך שניקזתם את כל הציבור אך ורק לציון, ושם הובלתם אותו כעדר בהמות", הוסיף.

עוד זעם: "אמללתם את הציבור! גרמתם לעם ישראל עוגמת נפש! לא השכלתם להבין את הצרכים הבסיסיים של הציבור החרדי. לתת לפרויקטור חילוני או דת"ל לנהל את אירוע מירון - זה כמו לתת לסאטמר לנהל את אירועי ימי הזכרון והעצמאות, (גם אם ייקחו יועצים חילוניים)".

"והאמת היא, שלא לך ולא לפרויקטור הייתה דעה. המשטרה ניהלה את כל האירוע הזה, ואתם נעמדתם דום על כל גחמה והחלטה שלהם. המשטרה החליטה לברוח מאחריות, ולא לקחת אותה. חבל שהחמצתם את הקרדיט הציבורי הרחב, ובזבזתם אשראי של 13 חודש מהאסון הנורא ללא שיפור ותיקון אחד למען הציבור", הוסיף.

לסיום אמר: "שנה שלמה שמענו 'מה לא' ולא השכלתם לפעול משהו אחד של 'מה כן'. תפקידו של פרוייקטור הוא להתמודד מול הרשויות ולהכשיר מגרשים לחניונים ולרחבות תפילה וחלאקה, ולא להתעסק עם כרטיסים וצמידים כאחרון הסדרנים. הכואב ודואב על הרס ההילולא והשפלת הציבור החרדי".

כך ייראה יומו הראשון של יאיר לפיד כראש הממשלה
חיסכון של מאות אלפי חיסכון לזוגות הצעירים
פה אחד: הצעת החוק לאיסור פרסום שמות נפגעים נכנסה לספר החוקים
"״הצלחנו בסור מרע": החכי"ם על פיזור הכנסת
בן גביר במסר לדרעי: היועץ שלך גורם למלחמה בימין
לפיד הוכתר כראש ממשלה
280 אלף ש''ח ועבודת שירות: העונש לאחיו של יו''ר ש''ס
נקבע סופית: הבחירות בעוד ארבעה חודשים
הוחלט סופית: הכנסת מפוזרת
"עוזב היום בבושת פנים": הפוליטיקאים מגיבים לפרישת בנט