משכירה מהמרכז נעצרה בחשד להעלמת הכנסות

תושבת המרכז נעצרה בחשד להעלמת הכנסות מהשכרת נכסים בסכום של מאות אלפי שקלים • כל הפרטים

משכירה מהמרכז נעצרה בחשד להעלמת הכנסות אילוסטרציה

תושבת יבנה אשר עוסקת בהשכרת נכסים, נעצרה בחשד להעלמת הכנסות בסכום כולל של מאות אלפי שקלים בשנים 2013-2019. השופט אור ממון מבית משפט השלום בתל-אביב אישר את הסכמת הצדדים ושחרר את החשודה בתנאים מגבילים.

מבקשת המעצר שהוגשה לבית המשפט ע"י פקיד שומה חקירות מרכז עולה כי ביקורת שומה שנערכה בתיקה של החשודה, העלתה חשד כי היא אינה מדווחת לרשות המסים על כלל הכנסותיה מהנכסים שהיא משכירה. לפיכך, פקיד שומה חקירות מרכז בשיתוף פקיד שומה חולון פתחו בחקירה גלויה, במסגרתה, באמצעות צו בית משפט, נתפסו מסמכים רבים מביתה וממשרדה של החשודה, וכן מסמכים ממייצגה של החשודה.

ממצאי החקירה עד כה מעלים כי החשודה לא דיווחה של חשבוניות שהוציאה ללקוחותיה ונדרשו כהוצאה בספריהם, וכן במספר מקרים לאחר שהוציאה החשודה חשבוניות ללקוחותיה, הן בוטלו בדיעבד, על אף שהעסקאות לא בוטלו. בנוסך לכך עולה כי החשודה הדפיסה פורמט נוסף של חשבוניות, עליהן לא דיווחה כלל לרשות המסים והיא מסתירה את ספרי החשבונות שלה לשנים 2013-2016.

החקירה עודנה נמשכת. כאמור, בהסכמת הצדדים, החשודה שוחררה בתנאים מגבילים בהם התחייבות עצמית על סך 250,000 ₪, ערבות צד ג' על סך 150,000 ₪, הפקדת מזומן או צ'ק בנקאי על סך 50,000 ₪, עיכוב יציאה מהארץ ל-180 יום ועוד.

שר האוצר סקר את מקום הנפילה בפתח תקוה
צפו: כך נתפסה הברחת חומרים לייצור רקטות ברצועת עזה
נחנך קורס חשמלאים לאוכלוסייה החרדית בחסות ההסתדרות
הבית או האוטו נפגעו מרקטה? אלו הפיצויים שמגיעים לכם
הנפקה אפשרית של שקל דיגיטלי • "תם עידן דחיית המטבעות הדיגיטליים"
ממצאי הסקר: העבודה מרחוק צומחת באירופה
תכירו את 7 אתרי הנדל"ן "המבוזבזים" ביותר במדינת ישראל
המחבל שרצח את גואטה יקבל כסף לשני בתים
בני ברק: אלוני משקיעה מיליון ₪ בסניף הדגל
הגברת המודעות להטבות בעמלות לאנשים עם מוגבלות