לאחר למעלה משנה: נעצר מחבל נוסף מהלינץ' בעכו

למעלה משנה לאחר הלינ'ץ הקשה שעבר מור ג'אנאשווילי בעיר עכו, נעצר מחבל נוסף שהיה שותף להתפרעות. בקרוב תוגש נגדו הצהרת תובע בבית המשפט המחוזי חיפה. לדיון י...

לאחר למעלה משנה: נעצר מחבל נוסף מהלינץ' בעכו מעצר, אילוסטרציה

למעלה משנה לאחר הלינ'ץ הקשה שעבר מור ג'אנאשווילי בעיר עכו, נעצר מחבל נוסף שהיה שותף להתפרעות. בקרוב תוגש נגדו הצהרת תובע בבית המשפט המחוזי חיפה. לדיון יגיע ג'אנאשווילי יחד עם עורך דינו חיים בלייכר מארגון חוננו.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המלווה את גאנאשווילי הודה לפרקליטות ולמשטרה: "המשך הפעילות ללכידת מחבלים שביצעו את הלינץ' גם לאחר יותר משנה מצביע על נחישות של הפרקליטות והמשטרה אל מול אותו טרור. הדבר משדר אמירה ברורה לכל מי שלקח חלק במעשים חמורים אלו כנגד אזרחי ישראל – ימשיכו לרדוף אחריכם ותשלמו מחיר כבד על מעשיכם.

אנו מצפים לראות גם את בתי המשפט מצטרפים למאמצים המבורכים של הפרקליטות, משיתים עונשים חמורים על הטרוריסטים ובכך יוצרים הרתעה שתמנע מאירועים אלו לחזור על עצמם", סיכם עו"ד בלייכר.

נזכיר במהלך מבצע שומר החומות הותקף מור בעיר עכו ע"י עשרות פורעים בלינץ' מזעזע, ונפצע באורח בינוני. הפורעים רגמו את רכבו באבנים, וכשנמלט הכו אותו במוטות עץ וברזל, באגרופים ובעיטות, עד שהתמוטט והכרתו התערפלה. בהמשך גם חתכו את פניו בסכין.

מנהרות יוקנעם ייחסמו הלילה בשני הכיוונים
בן גביר וקובי שבתאי התעמתו: "זה לא חוקי, זה מחטף"
מנהלי בבתי החולים באזהרה חמורה: "מערכות המחשב לא ממוגנות"
התחזית: מעונן חלקית עם גשם מקומי בצפון ובמרכז
מהקרקע ומהאוויר: כך נעצרו שלושה גנבי רכב מג'נין
באר יעקב: פועל נפגע מכף טרקטור
מזג האוויר מעונן חלקית עם ירידה בטמפרטורות
נתיב פלוס בכביש 1 יצא לדרך, כך זה נראה מהרחפן
תחנות ניטור איכות האוויר הישנות של חברת החשמל ב'אלון תבור' הוחלפו
סוכלה הברחה של 20 ק"ג זהב שהוסתרו ברכב במעבר אלנבי