לפיד מתקן את התנצלותו: "זו לא עוד מריבה עם חרדים"

לאחר שקרא לאלעד "עיר אדומה" והתנצל על כך, כעת ראש האופוזיציה ח"כ יאיר לפיד (יש עתיד - תל"ם) מסייג: "צריך לדעת לייצר לימודים בקפסולות"

לפיד מתקן את התנצלותו: "זו לא עוד מריבה עם חרדים" בימה - המעודכנים מעדכנים

ראש האופוזיציה ח"כ יאיר לפיד (יש עתיד - תל"ם) לאחר שהתנצל על שקרא לעיר החרדית אלעד 'אדומה':

"בואו נמשיך לדבר על אלעד. זו לא עוד מריבה עם חרדים. אני לגמרי בעד העברת סמכויות לראשי רשויות שמסוגלים לפתוח בתי ספר (תראו למשל מה שנעשה במועצה המקומית גזר), אבל רק אם הם יודעים לייצר לימודים בקפסולות, באופן שאינו מסכן חיים, לפי הנחיות משרד הבריאות".


כזכור הבוקר התנצל ראש האופוזיציה ח"כ יאיר לפיד על כך שקרא לעיר אלעד החרדית 'אדומה': "קיבלתי תיקון שאלעד הפכה הבוקר לעיר ירוקה. מברך את ראש העיר והתושבים".


זאת לאחר שהח"כ האשים את הממשלה: "ווטצאפ שקיבלתי הבוקר מפארמדיק באמצע משמרת: אני עוד שניה אני מתפוצץ. עובד בקופת חולים באלעד, המקום האדום ביותר בארץ. הרחובות מלאים בילדים עם תיקים על הגב, בכל הגילאים, בדרך לבית ספר. הילדים שלי תקועים בבית כבר חודשים. ענת בבית עם כולם בזום מנסה לעבוד, פה כרגיל. המדינה איבדה שליטה".


והציע "יש מה לעשות. אפשר להכשיר מרחבי למידה פתוחים, לתת לרשויות המקומיות את הסמכות והאחריות, בדיקות בשטחי בית הספר. אפשר לעשות כל כך הרבה. ממשלה משותקת. מחדל נתניהו".


נציין כי מעיריית אלעד נמסרה ההודעה הבוקר כי העיר הפכה ירוקה: "אנחנו שמחים לבשר לתושבים כי מאמציכם השתלמו. הבוקר אנחנו ירוקים".

ח"כ קלנר בנתון מדהים: 24 שנים של חקירות ראשי ממשלה • צפו
הצעות החוק לפיזור הכנסת עברו בקריאה טרומית ברוב של 61 תומכים מול 54 מתנגדים
פינדרוס מפרגן לגפני: "הישגים"
הרשימה המשותפת הודיעו: נתמוך בהצעת החוק לפיזור הכנסת
סגן השר בן צור בראיון: ניסנקורן גורר את גנץ לבחירות
סקר 103FM: הליכוד 29 מנדטים • ימינה 23 מנדטים
הליכוד: צריך אחדות ולא בחירות
לאחר הצהרתו של גנץ - במערכת הפוליטית מגיבים
גנץ בהצהרה: נתניהו לא הוליך שולל אותי - אלא את אזרחי ישראל כולם
דקות להצהרתו של גנץ: נתניהו לגנץ; תעשה פרסה