אשה נהרגה ומספר נוסעים חרדים נפצעו בתאונת דרכים חזיתית ברמת הגולן

תאונת דרכים קטלנית התרחשה בשעה האחרונה סמוך לאורטל ברמת הגולן. חובשים ופראמדיקים קבעו את מותה של אשה במקום ופינו לבתי החולים ארבעה פצועים

אשה נהרגה ומספר נוסעים חרדים נפצעו בתאונת דרכים חזיתית ברמת הגולן התאונה סמוך לאורטל

אשה נהרגה, ומספר נוסעים חרדים (תושבי כפר חב"ד) נפצעו בדרגות פציעה שונות בתאונת דרכים חזיתית ברמת הגולן.


מדוברות מד"א נמסר: בשעה 15:58 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירדן על ת.ד כביש 91 סמוך לאורטל, חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוח רפואה של צה"ל קבעו את מותה של אישה כבת 50 ומפנים לבי"ח 4 פצועים, בהם: אישה כבת 35 במצב קשה ולא יציב עם חבלה בטן במסוק מד"א לבי"ח זיו, גבר כבן 35 במצב בינוני עם חבלה בחזה וגבר כבן 45 במצב קל-בינוני עם חבלות בגפיים במסוק צבאי לבי"ח שיבא בתל השומר ופצוע קל באמבולנס לבי"ח זיו.


בתאונה סה"כ נפגעו חמישה בני אדם - 1 הרוגה ו- 4 פצועים, 2 לבי"ח זיו (1 קשה ו-1 קל) ו- 2 לבי"ח שיבא בתל השומר (1 בינוני ו-1 קל-בינוני)


חובש רפואת חירום במד"א זאב חיימוב סיפר: "מדובר בתאונה בין 2 כלי רכב שנפגעו בחלקם הקדמי, אחד מהרכבים היה בשול הכביש והשני בסמוך. שתי פצועות שכבו בשול הכביש כשאחת מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה ולאחר פעולות החייאה ממושכות רופא צבאי קבע את מותה, הפצועה השניה שהייתה בהכרה מעורפלת וסבלה מחבלת בטן קשה הועברה במהירות למסוק מד"א שנחת באזור והיא פונתה במצב לא יציב לבי"ח זיו. הפצועים הנוספים שהיו בהכרה ונפצעו באורח בינוני וקל טופלו בשטח כאשר פצוע אחד פונה באמבולנס צבאי לבי"ח זיו והשניים הנוספים שנפצעו בחזה ובגפיים פונו במסוק צבאי לבי"ח."


מהמשטרה נמסר: "לפני זמן קצר ארעה תאונת דרכים חזיתית בין שני רכבים פרטיים בכביש 91 ברמת הגולן. כתוצאה מהתאונה הקטלנית אישה בת 38 נפגעה באורח אנוש ומותה נקבע במקום. בנוסף נפצעו עוד 4 אנשים. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכווינים את התנועה בוחני תאונות דרכים של משטרת ישראל חוקרים את נסיבות התאונה".


כאמור, מדובר ביום נוסף של קטל בדרכים, אך אתמול בשעות הערב נהרג בתאונה קטלנית החתן שלמה רוטנברג ז"ל.

השרה להגנת הסביבה: "פועלים להכרזה על מצב חירום אקלימי"
ח''כ ביטן: "נהיינו מדינה עשירה שהורגת את הדיור הציבורי"
שריפה סמוך לשורש: כביש 1 נחסם
אושרה הארכת ההכרזה על מצב חירום
צפו: חילוץ מלב הכנרת
בעקבות מזג האוויר: מאסר על הדלקת מדורות
ירושלים: אותרו פצצות מלפני 60 שנה
ח''כ מקלב: "אסור שמקרים מעין אלו יעבור לסדר היום"
ארבע מדינות נכנסו לרשימת מדינות בסיכון גבוהה
תחזית מזג האוויר: חם מהרגיל