קבר יוסף: מעל 2500 מתפללים הגיעו להתפלל

ראש המועצה האזורית שומרון: "מעבירים מכאן מסר ברור. החלת ריבונות גם על קבר יוסף והמקומות הקדושים. ההיסטוריה לא תסלח למי שיפקיר את המקומות הקדושים"

קבר יוסף: מעל 2500 מתפללים הגיעו להתפלל האדמו

מעל 2500 מתפללים נכנסו הלילה לקבר יוסף, תוך שמירה על כללי משרד הבריאות.

הכניסה התקיימה כחלק מהכניסות הקבועות אותן מקיימת המועצה האזורית שומרון, יחד מנהלת קבר יוסף והמקומות הקדושים של המועצה, בליווי לוחמי חטיבת שומרון, משטרת מרחב שומרון, ומג"ב. לרגל ההילולה של יוסף המתקיימת היום.

הנכנסים התפללו בהתרגשות ושמרו על המרחקים הנדרשים ומסכות לאור מגבלות הקורונה, ובנוכחות סדרנים של מנהלת המקומות הקדושים, הנכנסים התפללו לריבונות, חיזוק הבנייה והאחיזה בכל יהודה ושומרון וגם בקבר יוסף.

בין הנכנסים היו ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, סגנו דוידי בן ציון, מח"ט שומרון הנכנס רועי צוויג, נתנאל שניר העומד בראש מנהלת המקומות הקדושים של המועצה האזורית שומרון, ראש עיריית אלעד ישראל פורוש, האדמו"ר מלעלוב, הרב גרוס גאב"ד, חניכי הישיבות בני ברק, ומנהלת המקומות הקדושים של המועצה האזורית שומרון.

"אנחנו כאן הלילה, מתפללים להצלחת הריבונות, לחזק את ראש הממשלה, לא להרתע ולא לפחד, להחיל את הריבונות על כל הישובים והמרחבים היהודים ביהודה ושומרון" אמר במקום יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון. "אנחנו כאן כדי להעביר מסר ברור: עם ישראל, מדינת ישראל, לא תוותר על המקומות הקדושים, לא תוותר על קבר יוסף, על קבר רחל, מערת המכפלה ושאר המקומות הקדושים ביו"ש. ההיסטוריה לא תסלח למי שיפקיר את המקומות הקדושים בעת הזו. לא נקבל החלת ריבונות סמלית".

הוד קודש: לדמותו של מרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין שליט"א
הילולת רבי שלמה מקרלין, שאמר: "משיח בן יוסף אני הייתי, היכן אתה משיח בן דוד?"
תיעוד: מעמד הפרשת תרומות ומעשרות במאפיית 'טיב המצות'
מרן האדמו"ר מוי'זניץ ישהה השנה למנוחה במושב חספין
הלם בירושלים: המגיד שיעור הגאון רבי גרשון ריז'י זצ"ל, נפטר באופן פתאומי
סגר הצדיק: העלייה להילולת הצדיק משטפנשט נחסמה
לרגל תקופת בין המיצרים - מצגת בית המקדש בתפארתו
שר התורה: מותר למבודדים לשמוע מוזיקה בבין המצרים
הלכה ומנהג: דיני ומנהגי בין המצרים
תורה שלמדתי באף – קורונה תש"פ