נחנך האמבולנס הראשון ביישוב החרדי 'טלזסטון'

ראש המועצה יצחק רביץ הצהיר כבר ביום הראשון שנכנס לתפקידו על הכוונה לרכוש אמבולנס ליישוב: "אני מרגיש שהיום הפכנו לעיר"

נחנך האמבולנס הראשון ביישוב החרדי 'טלזסטון'

בשורה אדירה: לראשונה מאז נוסדה טלזסטון לפני כארבעים שנה, ולאחר מאמצים כבירים של ראש המועצה יצחק רביץ נרכש האמבולנס הראשון שישמש את כלל התושבים ויביא מענה מהיר באירועי חירום.

ראש המועצה הצהיר כבר מהיום הראשון שנכנס לתפקידו על הכוונה לרכוש אמבולנס ליישוב ואף החל בגיוס כספים לשם כך. בראש רשימת התורמים נמצאת משפחת גולדמן ממיאמי, הרכש נעשה בשיתוף ארגון מד"א.

עם הגעת רכב האמבולנס לטלזסטון התקיים ביישוב טקס מרגש במהלכו הושק האמבולנס. במעמד גזירת הסרט התכבדו ראש המועצה הרב יצחק רביץ, מנהל מחוז ירושלים במד"א אורי שחם ומפקד תחנת משטרת הראל, סגן ניצב סנ"צ יוסי ניזרי.

במהלך הטקס נשא ראש המועצה יצחק רביץ דברים ואמר: "כתוב בגמרא שאסור לתלמיד חכם לגור בעיר שאין בה רופא, בעידן של היום עיר שאין בה אמבולנס, אסור לתלמיד חכם לגור שם – אני מרגיש שהיום הפכנו לעיר".

מנהל מחוז ירושלים מר אורי שחם הזכיר את את פעילותו היזמית של ראש המועצה במהלך תקופת הקורונה. שחם אמר כי "מידי יום הרב רביץ התקשר אליי מספר פעמים כדי לדאוג לתושבי היישוב, הרב רביץ היה חלוץ הבדיקות הסרולוגיות, חלוץ החיסונים במגזר החרדי, וממנו העתיקו אחר כך כל ראשי הרשויות האחרות". שחם הוסיף לשבח את ראש המועצה: "הרב רביץ כל בוקר כשהוא קם, הדבר הראשון עליו הוא חושב זה איך לסייע ולעשות טוב לתושבי היישוב".

גם מפקד תחנת משטרת הראל, סגן ניצב סנ"צ יוסי ניזרי נשא דברים במהלך הטקס ושיבח את פעילת המועצה בתחומי הביטחון האישי: "כשנכנסתי לתפקידי מצאתי יד מושטת אצל הרב רביץ. יחד אנחנו פועלים בשיתוף פעולה הדוק לפתור במהירות וביעילות כל בעיה שמתעוררת. הביטחון האישי כאן הוא מהגבוהים בעולם".

התושבים המרוגשים איחלו בסיום הטקס זה לזה כי האמבולנס ישמש אותם רק לבשורות טובות, ושחלילה לא יידעו שום צער ושלא יישמע שוד ושבר בגבולנו.

האבמבולנס החדש בטלזסטון
מגשימים משאלות לילדים חולי הסרטן
מחר: תרגיל כיבוי רחב היקף במרכז הרפואי 'זיו' בצפת
תיקי ציוד רפואי חולקו לחובשים החדשים באומן
טיפול מקיף באירוע מוחי, הכולל ניתוח מורכב , בתוך חמשה ימים בלבד
המרכז הרפואי 'צאנז' השיק יחידה לכירורגית ילדים
שוב: תן נגוע בכלבת נמצא בקיבוץ רשפים
כרבע מיליון שקלים לעובד בית הזיקוק שנפגע בתאונה
שוחרר המאושפז האחרון מפיגוע התופת בכניסה לירושלים
בית שמש: סב הכלה התמוטט לפתע במהלך החתונה
מת מפצעיו הפצוע אנוש מפיגוע בכניסה לירושלים