ח''כ אבוטבול: "הולך לנתב״ג להצטלם בצילומי פוזה"

ח''כ אבוטבול תקף את בנט: "לא נשכח לרגע את הבטחתך שלאחר מס׳ ימים בלבד כבר נהפכה לבדיחה מהלכת - שתגן על הציבור החרדי ושיש לך וטו"

ח''כ אבוטבול: "הולך לנתב״ג להצטלם בצילומי פוזה" אבוטבול ובנט

ח״כ משה אבוטבול בנאום על חמוצים ומעונות. אבוטבול אמר: ״ראש ממששת המנדטים מחזיק בידו צעצוע שבעצם הוא אפילו לא יודע איך להשתמש בו. כמו ילד קטן הוא עסוק רק בחיקויים, כל נאום שלו זה ניסיון עילג לחקות את המנהיג היקר מר בנימין נתניהו שעמד בראשות הממשלה 12 שנים רצופות, והוא מנסה לחזור על סיסמאות בלי קשר לדברים, ונובר בהיסטוריית הנאומים של ראש הממשלה לשעבר.. אבל מה לעשות זה לא הולך לו!".

"בנט מדבר על החמוצים ומנסה לחקות אך זה נשמע עלוב. כמו תינוק מגודל, הוא הולך לנתב״ג להצטלם בצילומי פוזה", אמר ח''כ אבוטבול.

"נפתלי יש לך עוד הרבה מה ללמוד מראש הממשלה הקודם מר נתניהו, להלן מעט עצות למופעים הבאים שלך: תוכל בהחלט לערוך חיקוי בביקור בדוכני הפלאפל בקרית שמונה, או לצלם ארבעה מנהיגי ערב שעשו איתנו שלום", אמר.

ח''כ אבוטבול עקץ: "אל תתאמץ הרבה, יש לך ארבעה מנהיגים ערבים שמנהיגים את המדינה בפועל כאן בכנסת - בחסותך ובעידודך - תצטלם איתם יחד זה יחמיא לך ולהם, וזה גם מספיק בשביל התמונה הנדרשת לתקשורת המלטפת".

"אין הרי, שום אידיאולוגיה במה שאתה מייצג, כי אם נלך אחורה במהלך השנים נמצא בכל נאום שלך דבר והיפוכו. הזכרת את איראן ושכחת שהיללת בעבר ושיבחת את נתניהו על כמה העם חייב לו בנושא איראן... כמו בשאר הנושאים שהוכחת שאתה אומר דבר והיפוכו, שמשקר על ימין ושמאל, נטול עמוד שדרה, ושאין בדבריך מאומה מלבד מהתייחסות מסיבית ואובססיבית לציוצים שהם עומדים בראש מעיינך", הוסיף.

"לצערנו אתה נמצא בעמדה של תפקיד ראש ממשלה אליו שובצת לאחרונה ע״י השמאל בישראל, אך נקווה שבעז״ה מהר מאוד תחזור למעמדך הטבעי כפי שהסקרים מנבאים לך, ולא תוכל להמשיך להתל בעם ישראל - כי העם הרבה יותר רציני משפלות כה בוטה של אדם שלא עומד במילתו", תקף אבוטבול.

עוד תקף את בנט על הפרת הבטחתו לציבור החרדי: "לא נשכח לרגע את הבטחתך שלאחר מס׳ ימים בלבד כבר נהפכה לבדיחה מהלכת - שתגן על הציבור החרדי ושיש לך וטו… והנה מול ההסתערות הבוטה של צר האוצר בנושאי המעונות לילדי החרדים שכל המומחים אומרים שזה לא יתרום כלום למגמה של עידוד התעסוקה, אלא בדיוק ההיפך יגרום לאימהות להיאלץ להישאר בבית, ואתה שותק ולא מגיב! גם אתה וגם השקד שכבר לא פורח!".

לסיום אמר: "שוב הוכחה נוספת שהשקר והכזב הפכה אצלך לתרבות שאתה מאמץ, ואנו נמשיך הלאה להתריע בשער בת רבים שכידוע מדבר שקר תרחק כך מדבר בנט תרחק, כי כיום אתה והשקר זה כבר היינו הך״.

לראשונה מזה עשור: ישראל והאיחוד האירופי מחדשות את הדיאלוג הכלכלי
סקר מנדטים: גוש נתניהו עם 59 מנדטים, הבית היהודי לא עובר
לראשונה במועצת העיר בני ברק: חבר המועצה יעקב וידר עורך פיליבסטר
בן גביר ליועמ"שית: עצרי באופן מיידי את ההסכם של לפיד עם לבנון
"מצטט פרסומים של משפחת נתניהו": חשוד סווג לפי דעה פוליטית
סמוטריץ': "אני אהיה שר חינוך מצוין - אטפל בהסתה"
לפיד באו''ם: שתי מדינות לשני עמים - הדבר הנכון לביטחון ישראל
מחריפים את המאבק: "בני גנץ משבש את חיי המתיישבים ביו"ש"
מסתמן: לפיד יציע את ''פתרון'' שתי המדינות
ח"כ אשר: "ליברמן לא מבדיל בין קנייטש לכובע עגול"