ח''כ אבוטבול: "הולך לנתב״ג להצטלם בצילומי פוזה"

ח''כ אבוטבול תקף את בנט: "לא נשכח לרגע את הבטחתך שלאחר מס׳ ימים בלבד כבר נהפכה לבדיחה מהלכת - שתגן על הציבור החרדי ושיש לך וטו"

ח''כ אבוטבול: "הולך לנתב״ג להצטלם בצילומי פוזה" אבוטבול ובנט

ח״כ משה אבוטבול בנאום על חמוצים ומעונות. אבוטבול אמר: ״ראש ממששת המנדטים מחזיק בידו צעצוע שבעצם הוא אפילו לא יודע איך להשתמש בו. כמו ילד קטן הוא עסוק רק בחיקויים, כל נאום שלו זה ניסיון עילג לחקות את המנהיג היקר מר בנימין נתניהו שעמד בראשות הממשלה 12 שנים רצופות, והוא מנסה לחזור על סיסמאות בלי קשר לדברים, ונובר בהיסטוריית הנאומים של ראש הממשלה לשעבר.. אבל מה לעשות זה לא הולך לו!".

"בנט מדבר על החמוצים ומנסה לחקות אך זה נשמע עלוב. כמו תינוק מגודל, הוא הולך לנתב״ג להצטלם בצילומי פוזה", אמר ח''כ אבוטבול.

"נפתלי יש לך עוד הרבה מה ללמוד מראש הממשלה הקודם מר נתניהו, להלן מעט עצות למופעים הבאים שלך: תוכל בהחלט לערוך חיקוי בביקור בדוכני הפלאפל בקרית שמונה, או לצלם ארבעה מנהיגי ערב שעשו איתנו שלום", אמר.

ח''כ אבוטבול עקץ: "אל תתאמץ הרבה, יש לך ארבעה מנהיגים ערבים שמנהיגים את המדינה בפועל כאן בכנסת - בחסותך ובעידודך - תצטלם איתם יחד זה יחמיא לך ולהם, וזה גם מספיק בשביל התמונה הנדרשת לתקשורת המלטפת".

"אין הרי, שום אידיאולוגיה במה שאתה מייצג, כי אם נלך אחורה במהלך השנים נמצא בכל נאום שלך דבר והיפוכו. הזכרת את איראן ושכחת שהיללת בעבר ושיבחת את נתניהו על כמה העם חייב לו בנושא איראן... כמו בשאר הנושאים שהוכחת שאתה אומר דבר והיפוכו, שמשקר על ימין ושמאל, נטול עמוד שדרה, ושאין בדבריך מאומה מלבד מהתייחסות מסיבית ואובססיבית לציוצים שהם עומדים בראש מעיינך", הוסיף.

"לצערנו אתה נמצא בעמדה של תפקיד ראש ממשלה אליו שובצת לאחרונה ע״י השמאל בישראל, אך נקווה שבעז״ה מהר מאוד תחזור למעמדך הטבעי כפי שהסקרים מנבאים לך, ולא תוכל להמשיך להתל בעם ישראל - כי העם הרבה יותר רציני משפלות כה בוטה של אדם שלא עומד במילתו", תקף אבוטבול.

עוד תקף את בנט על הפרת הבטחתו לציבור החרדי: "לא נשכח לרגע את הבטחתך שלאחר מס׳ ימים בלבד כבר נהפכה לבדיחה מהלכת - שתגן על הציבור החרדי ושיש לך וטו… והנה מול ההסתערות הבוטה של צר האוצר בנושאי המעונות לילדי החרדים שכל המומחים אומרים שזה לא יתרום כלום למגמה של עידוד התעסוקה, אלא בדיוק ההיפך יגרום לאימהות להיאלץ להישאר בבית, ואתה שותק ולא מגיב! גם אתה וגם השקד שכבר לא פורח!".

לסיום אמר: "שוב הוכחה נוספת שהשקר והכזב הפכה אצלך לתרבות שאתה מאמץ, ואנו נמשיך הלאה להתריע בשער בת רבים שכידוע מדבר שקר תרחק כך מדבר בנט תרחק, כי כיום אתה והשקר זה כבר היינו הך״.

ח''כ אייכלר: "לעשות שיימינג לראשי הערים שלא רוצים חרדים"
"מתחנן בפני נפתלי בנט - תתיר לי את הנדר ותפתח מה היה בפגישה"
צפו: ח''כ ארבל בפיוט על הממשלה
ח''כ מקלב דורש: דיון עם בנט על תקציב המדינה
ממשלה מיותרת: הקואליציה הקימה 5 וועדות נוספות
דרעי: "הממשלה הזאת מחריבה את ההישגים הגדולים שהבאנו לפריפריה"
נתניהו: "הממשלה מעלה מיסים כדי לתת 50 מיליארד ש״ח למנסור עבאס"
"שם על הכוונת את משפחות ברוכות הילדים, הציבור החרדי ועולם התורה"
אייכלר על ימינה: התרחקו מהרבנים שלהם ונלחמים נגד אותה יהדות נאמנה
בנט לליברמן: מוביל בבטחה את התקציב