בן גביר דורש דיון על מחדל העסקתו של עבריין מורשע בביתו של גנץ

ח"כ איתמר בן גביר דרש מוועדת חוץ וביטחון לקיים דיון דחוף ב"מחדל העסקתו של עבריין מורשע" בביתו של שר הביטחון בני גנץ. זאת לאחר שהתפרסם כי אותו אדם הואשם ...

בן גביר דורש דיון על מחדל העסקתו של עבריין מורשע בביתו של גנץ שר הביטחון גנץ

ח"כ איתמר בן גביר דרש מוועדת חוץ וביטחון לקיים דיון דחוף ב"מחדל העסקתו של עבריין מורשע" בביתו של שר הביטחון בני גנץ. זאת לאחר שהתפרסם כי אותו אדם הואשם בריגול.

כפי שדיוחנו מעל 'בימה' זו, פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי מרכז, כתב אישום נגד עומרי גורן גורוכובסקי (37) מלוד, בגין עבירת ריגול. בכתב האישום נטען שהנאשם, שעבד במשק בית בביתו של שר הביטחון, בני גנץ, הציע לנציג קבוצת הפצחנים Black Shadow, המזוהה עם איראן, לשתול "תולעת" במחשבו של השר.

יצוין כי לגורן עבר פלילי, כאשר הורשע חמש פעמים בין השנים 2002 ל-2013 ב-14 תיקים, בהם שני אירועי שוד בנק, התפרצויות לבתים ועוד, ונדון לארבעה מאסרים בכלא.

בפנייתו ליו"ר וועדת חו"ב רם בן ברק מציין ח"כ בן גביר כי העסקת העובד מצביעה על כשלים חמורים בשירות הביטחון הכללי שהתרשלו בחקירת עברו הפלילי לעומק, טרם כניסתו למקום רגיש כדוגמת ביתו של השר. דרישתו של ח"כ בן גביר לקיים דיון בוועדה, נועדה לטענתו למנוע הישנות מקרים דומים בעתיד.

משרד הביטחון מודה: אלו הסיבות לכישלון אבטחת שר הביטחון
נעצרה המחבלת שדקרה את האמא בשמעון הצדיק
לעיני ילדיה: אמא נדקרה בשמעון הצדיק
גנב ירה ונהג בשכרות: שוטר מואשם בכתב אישום חמור
צפו: כך נצערו משליכי בקבוקי התבערה
המבקר אנגלמן: "אנחנו עושים ביקורת על היערכות ישראל לאיום האיראני"
אושר סופית: עונשי מינימום על החזקת נשק בלתי חוקי
בפעם השלישית: מחבל דרס מאבטח
"הגיעו בגישה תקיפה מאוד ובריונית": בנט על איראן
"בא לרצוח אותי": בחור הישיבה מהפיגוע משחזר את רגעי האימה