גלריה: הכנסת ס"ת להיכל מאורות הרש''ש בראשות רבי יהורם יפת שליט"א

בשעות אחר הצהריים גדשו את גן נווה ברחוב נורדאו בנס ציונה, ההמונים שבאו לחגוג את הכנסת ספר התורה למאורות הרש''ש בראשות רבי יהורם יפת שליט''א שהתנדבו אריק...

גלריה: הכנסת ס"ת להיכל מאורות הרש''ש בראשות רבי יהורם יפת שליט"א

בשעות אחר הצהריים גדשו את גן נווה ברחוב נורדאו בנס ציונה, ההמונים שבאו לחגוג את הכנסת ספר התורה למאורות הרש''ש בראשות רבי יהורם יפת שליט''א שהתנדבו אריק וחנה זמייטיס והמשפחה היקרה, ולזכות הצדיקים הכתובים על הספר שנכתב לישועת עם ישראל, ולזכותו של המקובל האלוקי מרן הרש''ש הקדוש.

במעמד רב העיר המרא דאתרא רבי אברהם צוריאל שליט''א שנשא דברים אודות חשיבות המעמד שאנו זוכים להכניס ספר תורה חדש שמביא איתו את ברכת התורה, ובסיומו בירך את המשתתפים ואת הפעילות הברוכה, להגדיל תורה ולהאדירה.

ראש העיר שמואל בוקסר השתתף בשמחה וברך בחמימות את הנדיב ומשפחתו היקרה והקהל שהגיע לערב חשוב זה.

חבר הכנסת יואב גלנט נשא דברים נרגשים על כך שעם ישראל תמיד היה נרדף, ובכל המצבים והאירועים שאירעו בעם ישראל, מה ששמר עלינו בכל הדורות הוא בזכות ספר הספרים של עם ישראל, שזה התורה הקדושה שזוכים כאן להכניס הערב לישיבה של הרב יפת שליט''א שזוהי זכות גדולה.

לאחר מכן לקול צלילי משאית השמחה שליוותה את כל מהלך האירוע, יצאו ההמונים בשירה וזמרה בתהלוכה חגיגית ברחובה של עיר אל פתח בית הכנסת, בכניסתם לבית הכנסת החזיק את ספר התורה החדש רבי יהורם יפת שליט''א שהקהל מצטרף אליו לאמירת קבלת עול מלכות שמים ברגש רב.

כמו כן השתתפו במעמד רבני העיר ורבני המוסדות, רבי יצחק בן יוסף שליט"א ראש כולל מאורות הרש"ש וחתנו של מרן הגר"ש בעדני שליט"א, רבי יאיר טיירי שליט"א רב בית המדרש קהילת יעקב בני ברק, רבי אוריאל לוי שליט"א מרבני המוסדות, רבי ישראל זכאי שליט"א מרבני הכולל מאורות הרש"ש, שגיא הר שפר שליט"א רב קהילת חב"ד נס ציונה, רבי אורי יצחק שליט"א מגיד מישרים ורב קהילה בראש העין, רבי מנחם פלדמן שליט"א רב בית הכנסת פרוגרסיבים נס ציונה, רבי ליאור גולן שליט"א נס ציונה, הרב נדיר גמיל יו"ר מחלקת תרבות תורנית ויו"ר ועד עובדי עיריית נ"צ.

הכנסת סהכנסת סהכנסת סהכנסת סהכנסת סהכנסת סהכנסת סהכנסת סהכנסת סהכנסת ס
"חסר זכות התורה": הרב אדלשטיין על אסונות בין הזמנים • צפו
עצות וסגולות לחינוך הילדים | הגאון הרב יחזקאל צמח שליט"א • צפו!
המגרש החיובי של החיים • צפו
מתי זוכה האדון בכסף שלושים השקלים של עבדו? • דף היומי
תקשיב מה ה' רוצה ממך - שיעור מרתק בפרשת עקב מאת הגר"י צמח שליט"א
הרב מיכאל לסרי - רק לטובה
"דרך אמונה - בחרתי": ישוב חרדי חדש הוקם בהרי יהודה • גלריה
הערב י''ט מנחם-אב יומ''ד רבא של רבי יהודה יחיאל • האזינו
"בושה לעם היהודי": משאית שופכת זבל בתוככי הר הבית מול מקום המקדש
מעמד יומא ט"ובא לרבנן בזוטשקא בראשות האדמו"ר • גלריה