תלמידי ישיבת 'אגלי טל' נבחנו בהצלחה על כל הלכות שבת

תלמידי ישיבת 'אגלי טל' נבחנו בהצלחה על כל הלכות שבת וקיבלו תעודות הוקרה

תלמידי ישיבת 'אגלי טל' נבחנו בהצלחה על כל הלכות שבת

במעמד מרגש ומיוחד לרגל סיום שנת הלימודים הראשונה של הישיבה הגדולה החסידית 'אגלי טל' בירושלים, קיבלו תלמידים מצטיינים תעודות כבוד חתומות בידי גדולי הפוסקים אצלם נבחנו על כל הלכות שבת, בהצלחה עצומה.

ישיבת 'אגלי טל' שהוקמה בר"ח אלול תש"פ, בראשות המשפיע רבי משה רויטמן שליט"א, ושמיועדת לתלמידים מצוינים החפצים בהכנה מיטבית לחיים, ובלימודים מגוונים, קבעה את הסדר המרכזי בישיבה ללימוד הלכה, בסדר זה רוכשים התלמידים את כל ההלכות הרלוונטיות לחיי היום יום. וזאת מלבד סדרי הלימוד והשיעורים בגמרא ובחסידות, באמונה ובכישורי חיים.

לאחר שהשנה עמלו בסדר ההלכה על הלכות שבת, נסעו התלמידים המצוינים להיבחן בפני גדולי הפוסקים החסידיים, רבי שמחה רבינוביץ שליט"א בעל 'פסקי תשובות', ורבי אברהם צבי הכהן שליט"א רב דקהל חסידים בשיכון ה' בני ברק, הרבנים נדהמו מתשובותיהם המהירות והמופלאות של התלמידים, ניכר היה כי עמלו היטב וכי הם שולטים בחומר.

ב'מעמד כבוד התורה' שהתקיים בהיכל הישיבה בירושלים, בשילוב סיומי מסכתות על ידי כמה תלמידים, קיבלו התלמידים את תעודות ההוקרה.

נואם הכבוד במעמד היה המשפיע המפורסם רבי יהושע פינק דומ"ץ בעלזא בבני ברק, שחיזק בדבריו את הישיבה ואת תלמידיה שעמל התורה ניכרת על פניהם. לרגל המעמד יצא לאור הקובץ התורני 'כטל אמרתי' חלק א', בו נקבצו מאמריהם התורניים של התלמידים.

בימת הכבודבמבחן אצל רב דקהל שיכון ה' בבני ברקבמבחן אצל הגרש רבינוביץ, בעל פסקי תשובותהרב פינק נושא דבריםראש הישיבה הרב רויטמן נואם במעמד
בין הזמנים: טיול שיא לבחורי הישיבות
הרב חיים רבי השיא את נכדתו, רבנים ואישי ציבור עלו לברך • גלריה‎‎
שמחת הבר מצוה לנכד האדמו"ר מקראלי זצ"ל‎‎ • גלריה
אסון אוקראינה: נספי האסון יובאו למנוחות
ראיתם אותו? בן ציון בהרן נעדר
"ראיות ועדויות הולכות לאיבוד כאשר אין מי שידאג לאסוף אותם"
החובה להתקין מערכת שתמנע שכחת ילדים ברכב נדחתה לשנה הבאה
אסון המטוס: אלו שמות הנספים
"5 שניות אחרי, וזה היה נגמר בהלוויה"
משרד החינוך מציג את תכנית העבודה לשנה הבאה בסימן הקורונה