זוועה: פלסטינים השפילו עוברי אורח חרדים בעיר העתיקה ונעצרו

שני פלסטינים צעירים, תושבי העיר העתיקה השפילו עוברי אורח חרדים בעיר כשהם מכריחים לנשק את רגליהם, את מעשה הזוועה שידרו ברשת טיקטוק

זוועה: פלסטינים השפילו עוברי אורח חרדים בעיר העתיקה ונעצרו

תגובה מהירה של משטרת ישראל בעקבות סרטון שהופץ ברשת ה'טיקטוק', הביאה לאיתור ומעצר שני חשודים, לאחר שהשפילו אדם בעיר העתיקה בירושלים. במשטרה מבהירים: נמשיך להיאבק בנחישות ולטפל בעבירות אלימות, במרחבי הרשת החברתית ובכל מקום אחר.

מהמשטרה נמסר: ביום חמישי בשעות הערב התקבל דיווח על תיעוד שמופץ ברשת החברתית 'טיקטוק' ובו נראה אדם, כשהוא מושפל על ידי אחרים בעיר העתיקה בירושלים, תוך שהם מתעדים זאת.

מיד עם קבלת הדיווח במשטרה, החלו שוטרי מרחב דוד בסריקות מהירות בהכוונת מרכז השליטה של מחוז ירושלים (מבט 2000), במהלכן איתרו את המעורבים במעשה.

החשודים כבני 14 ו-16 תושבי העיר העתיקה בירושלים הועברו לחקירה במרחב דוד במחוז ירושלים והובאו לדיון ביום שישי בית המשפט שם הוארך מעצרם.

משטרת מחוז ירושלים פועלת כל העת במרחבי הרשת לאיתור וטיפול בחשודים המבצעים מעשי אלימות, התעללות והשפלה.

מחוז ירושלים של משטרת ישראל, תמשיך להיאבק בעבירות התעללות, אלימות והשפלה ולמצות את הדין עם המעורבים. תיעוד מעשים פסולים מעין אלו והפצתם ברשת החברתית חמורה עוד יותר, וידעו העבריינים– כי תיעוד המעשה רק יסייע בידי המשטרה בגיבוש ראיות, באיתור המעורבים, במעצרם המהיר ובמיצוי הדין עמם. נמשיך להיאבק בנחישות ולטפל בעבירות המבוצעות במרחבי הרשת החברתית ובכל מקום אחר", נמסר.

פלסטינים משפילים עוברי אורח חרדים בעיר העתיקה בירושלים

בימה

בני ברק: במהלך הלילה בוצע ירי לעבר עסק, האופנוע נמצא מתחת לבניין
רק בישראל: דו"ח תחת דו"ח
נהג משאית נעצר לאחר שביצע עקיפות מסוכנות
ירושלים: בת שנה וחצי לא התעוררה משנתה
ביתר עילית: בת 13 נפגעה מרכב עובר
בצל איומי חמאס: בן גביר עלה הבוקר להר הבית
באותו יום שבו בן גביר עלה: 3 נערים יהודים נעצרו בהר הבית
כשמחרשה פוגשת עמוד חשמל | צפו!
33 נוסעים: תאונה מחרידה בין משאית לאוטובוס שמסיע ילדים | צפו
בני ברק: פלסטיני תקף אישה כשיצאה ממעלית בבני ברק