סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו

בתקשורת הפלשתינית דווח כי ארגוני הטרור בעזה יחלו השבוע שלב חדש בהפרחת בלוני תבערה • סנקציות בארה"ב על אנשי ביון איראניים בעקבות ניסיון חטיפה

סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו אילוסטרציה

דיווח: בעזה מתכוננים להפרחת בלוני תבערה

יחידות "הבלבול הלילי" נערכות להמשך הפעילות בימים הקרובים בגבול עזה, כך דיווחה סוכנות הידיעות הפלשתינית "ספא" מפי מקור שתלה את הסלמת הפעילות ב"המשך כפיית המצור על רצועת עזה".

על פי הפרסום ב'ישראל היום' ארגוני הטרור בעזה יחלו השבוע שלב חדש בהפרחת בלוני תבערה, בהמשך לשבועיים האחרונים שבהם חזרו פעילויות "הבלבול הלילי". עוד דווח כי חמאס הודיע למצרים שהמהומות יימשכו עד שיחול שיפור במצב הכלכלי ברצועת עזה.

ארה"ב הטילה סנקציות על אנשי ביון איראניים

ארצות הברית הטילה סנקציות כלכליות על ארבעה פעילים בשירות הביטחון האיראני, בעקבות ניסיון לחטוף את עיתונאית ומנהיגת האופוזיציה הגולה, מסיח עלינג'אד, מביתה בניו יורק לטהרן. "מזימת החטיפה של המשטר האיראני היא דוגמה נוספת לניסיון להשתיק את קולות המתנגדים לו, בכל מקום בו הם נמצאים", אמרה אנדראה גאקי, ראש המחלקה לשליטה בנכסים זרים במשרד האוצר האמריקני.

פייסבוק סימנה גברים שחורים כקופים - והתנצלה

פייסבוק התנצלה ביום שישי לאחר שגולשים שצפו בסרטון, שבו צולמו גברים שחורים, קיבלו הודעה מתוכנת זיהוי הפנים שפיתחה החברה: "האם אתם רוצים לראות סרטונים נוספים על קופים?". הבאג המביך התגלה על ידי ארגונים לזכויות אדם בארה"ב, שהצביעו על בעיות דיוק בהמלצות התוכנה. בתגובה השביתה פייסבוק את תוכנת המלצות הנושאים שלה לסרטונים, והודיעה כי זוהי "טעות בלתי מקובלת בעליל" וכי תחקור את הסיבה כדי למנוע תופעות כאלה.

חיילים אמריקאים אילוסטרציה
תחת מתקפת אש כבדה: נעצרו 17 מבוקשים
ביידן לא מחכה: לפיד רמז שיקשיח עמדות מול איראן
עצוב: פעוטה נחנקה ונפטרה בשכונה החרדית
סיכום חדשות השבת: איראן הודיעה על חידוש שיחות הגרעין
ריססה גרפיטי על בית כנסת ונעצרה
ניצול הלינץ' תחת חקירות קשות ומניעת שינה: "אודה בשב"כ ברצח היטלר"
עשרות ח''כים למפכ"ל וראש השב"כ: אפשרו לעצור הלינץ' לפגוש עו''ד
מורים בתיכון בעכו הסיתו ברשת נגד ישראל - וזומנו לשימוע
ארבל: "יש רגעים שבהם אי אפשר לשתוק"
הכירו: דחפור על שלט בצה''ל