סוף סוף: השופט מני מזוז פורש

השופט מני מזוז עוזב את תפקידו בבית המשפט בעוד נשיאת העליון ניסנקורן הביעו צער "בצלמו" שמחו: "בשורה טובה לאזרחי ישראל"

סוף סוף: השופט מני מזוז פורש

השופט מני מזוז, נשיא בית המשפט העליון הודיע באופן רשמי על התפטרותו. השופט מסר את ההחלטה לנשיאת בית המשפט ושר המשפטים ניסקורן. מועד פרישתו מתוכנן בעוד ארבעה חודשים.

מנחם "מני" מזוז, הוא שופט בבית המשפט העליון שכיהן כיועץ המשפטי לממשלה בשנים 2004–2010. יש לצין את מעללי אותו השופט. כפי שדיווחנו כאן ב'בימה' בעקבות פיגוע הטרור בו נרצח החייל עמית בן יגאל, וכן כתוצאה מהפיגוע בו נרצח הרב שי אוחיון ז''ל, השופט מני היה המחליט שלא להרוס את בית המחבלים המרצחים. בנוסף לכך השופט היוצא גרם להרס התא המשפחתי וד''ל.

מארגון 'בצלמו' נמסר: "בעקבות פרישת מני מזוז מארגון בצלמו נמסר. מני מזוז היה שופט כושל ששפט בניגוד ענינים ושיקר פומבית. אין שום פסיקה חשובה לטובת אזרחי ישראל.

עוד אמרו: "רוב תלונות בצלמו נגד מני מזוז התקבלו הנציב אורי שוהם שוב ושוב נזף בשוהם בעקבות מעשיו ופסיקתו בתיק לטובת ביתו בלי שום גילוי נאות. בנוסף מני מזוז קבע מפורשות שהוא מעדיף את טובת הקניין של משפחות מחבלים מאשר חיי אזרחי ישראל. לסיכום מדובר בנס חנוכה. נקווה שעד לפרישתו הנשיאה תדיר אותו מתיקים ביטחוניים כמו הנשיאה הקודמת מרים נאור שהדירה אותו מפסיקות ביטחוניות".

פורום "בוחרים בחיים" המונה משפחות שכולות מסרו בתגובה לפרישתו של השופט מזוז: "טוב מאוחר מאשר לעולם לא. הגיע הזמן שמי שהעדיף להגן על הריסת בתי מחבלים על פניהם של חיילי צה"ל היה פורש מזמן. אנו מאחלים למני מזוז הצלחה באזרחות. כעת יוכל להתמודד בכל רשימה פוליטית בה יוכל להשמיע את דעותיו ולא ישתמש בבית המשפט כדי לקדם מדיניות ואג'נדות קיצוניות".

השופט מני מזוז
מכת הזיופים: נתפסו נערים שביצעו קניות בשטרות מזויפים בב''ב
עצורים בהתפרעויות במזרח ירושלים: "נפעל ביד קשה"
אלו השינויים בתנועה בעקבות הילולת רשב''י
פעם שלישית בשלושה ימים: גבר במצב קשה בעקבות הכשת נחש
יהודי נפצע קל לאחר שהותקף בעיסאוויה על ידי פלשתינים
שוב: נציב הכבאות אוסר להדליק מדורות בל''ג בעומר
הובא למנוחות לוחם הימ''מ נועם ז''ל
בג״ץ קבע: פרויקט הרכבל ייצא לדרך
החל ממחר: תרגילי התרעות ברחבי הארץ
בני ברק: תקציב התברואה והניקיון קוצץ והועבר לתקציב החגיגות