גנץ: אתם יודעים מי מתחמן אתכם

גנץ בשיחה הוועד הארצי של ראשי הרשויות המקומיות הערביות: "בטוח שאתם יודעים מי עובד בשבילכם ומי מתחמן אתכם"

גנץ: אתם יודעים מי מתחמן אתכם גנץ בפגישת זום עם ראשי רשויות ערביים לקראת הבחירותבני גנץ

שר הביטחון בני גנץ קיים הערב (ה') מפגש עם ראשי רשויות מהמגזר הערבי, החברים בוועד הארצי לראשי הרשויות המקומיות הערביות, ביחד עם מנכ"לית המשרד לשוויון חברתי יעל מבורך, ראש הרשות לפיתוח כלכלי במגזר המיעוטים חסן טואפרה ונציגת כחול לבן למגזר הערבי אלהאם חאזן.

בפגישה עידכן גנץ את חברי הפורום על סוגיות שמקודמות בימים אלו לטובת החברה הערבית, ובהן גם המשך תוכנית החומש לפיתוח המגזר הערבי לשנת 2021, והיערכות לתוכנית חומש חדשה, קידום סוגיות אכיפה ותכנון בנייה וגם מאבק בפשיעה בחברה הערבית.

גנץ אמר כי לאורך השבועות האחרונים, פעל ביחד עם הצוותים המקצועיים, וכן בתיאום עם מנהיגים בחברה הערבית ובהם גם ח"כ איימן עודה, להטמעת תיקונים בתוכנית למלחמה בפשיעה בחברה הערבית.

בין השאר, לבקשת גנץ הוכנס סעיף המחייב לפעול ביחד עם נציגי ומנהיגי המגזר הערבי, קביעת יעדים ברורים ומידיים להורדת הפשיעה וכן הוספת תקנים רלבנטים לפרקליטות בתחום זה.

גנץ סיכם את המפגש ואמר: "ראש הממשלה לא עושה לכם טובה שהוא מביא תוכנית למיגור הפשיעה בחברה הערבית, וגם אני לא עושה לכם טובה שאני מקדם אותה. אם יש ירי יום-יומי ביישובים, זה טרור לכל דבר. וזו האחריות שלנו כממשלה לפעול".

לסיום, גנץ ניסה להגביר את אמון הציבור בעצמו: "אנחנו בתקופת בחירות ויש כל מיני אמירות - אני בטוח שאתם וכל הציבור הערבי יודעים היטב מי עובד בשבילכם ומי מנסה לתחמן אתכם".

מנדלבליט דחה את בג''ץ מהתערבות להרכבת הממשלה של נתניהו
"השר אוחנה תומך בעליה חופשית להר מירון"
גפני: להטיל סנקציות על ח''כ גלעד קריב
הצעת חוק: לאסור על בג"ץ להתערב בתקנות הכותל המערבי
הישג: תקציב הישיבות הקדושות לא יפגע
ח''כ גפני: גלעד קריב הוא פרחח ידוע מאז ומתמיד
הקורונה נעלמת ואיתה ההגבלות • כל הפרטים
בנט: "הקרקס של בחירות חמישיות מסמן לאויבים שלנו שאנחנו בהתפרקות"
אמסלם זועק: "אני לא מתכוון להיות שותף לתאטרון האבסורד הזה!"
יו"ר ועדת הקורונה לשעבר זועמת במכתב נגד הגבלות הקורונה