גנץ: אתם יודעים מי מתחמן אתכם

גנץ בשיחה הוועד הארצי של ראשי הרשויות המקומיות הערביות: "בטוח שאתם יודעים מי עובד בשבילכם ומי מתחמן אתכם"

גנץ: אתם יודעים מי מתחמן אתכם גנץ בפגישת זום עם ראשי רשויות ערביים לקראת הבחירותבני גנץ

שר הביטחון בני גנץ קיים הערב (ה') מפגש עם ראשי רשויות מהמגזר הערבי, החברים בוועד הארצי לראשי הרשויות המקומיות הערביות, ביחד עם מנכ"לית המשרד לשוויון חברתי יעל מבורך, ראש הרשות לפיתוח כלכלי במגזר המיעוטים חסן טואפרה ונציגת כחול לבן למגזר הערבי אלהאם חאזן.

בפגישה עידכן גנץ את חברי הפורום על סוגיות שמקודמות בימים אלו לטובת החברה הערבית, ובהן גם המשך תוכנית החומש לפיתוח המגזר הערבי לשנת 2021, והיערכות לתוכנית חומש חדשה, קידום סוגיות אכיפה ותכנון בנייה וגם מאבק בפשיעה בחברה הערבית.

גנץ אמר כי לאורך השבועות האחרונים, פעל ביחד עם הצוותים המקצועיים, וכן בתיאום עם מנהיגים בחברה הערבית ובהם גם ח"כ איימן עודה, להטמעת תיקונים בתוכנית למלחמה בפשיעה בחברה הערבית.

בין השאר, לבקשת גנץ הוכנס סעיף המחייב לפעול ביחד עם נציגי ומנהיגי המגזר הערבי, קביעת יעדים ברורים ומידיים להורדת הפשיעה וכן הוספת תקנים רלבנטים לפרקליטות בתחום זה.

גנץ סיכם את המפגש ואמר: "ראש הממשלה לא עושה לכם טובה שהוא מביא תוכנית למיגור הפשיעה בחברה הערבית, וגם אני לא עושה לכם טובה שאני מקדם אותה. אם יש ירי יום-יומי ביישובים, זה טרור לכל דבר. וזו האחריות שלנו כממשלה לפעול".

לסיום, גנץ ניסה להגביר את אמון הציבור בעצמו: "אנחנו בתקופת בחירות ויש כל מיני אמירות - אני בטוח שאתם וכל הציבור הערבי יודעים היטב מי עובד בשבילכם ומי מנסה לתחמן אתכם".

סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית
גרמניה תעביר 100 מיליון יורו לרשות הפלסטינית
100 ימים לממשלה: מההסלמה הביטחונית עד לגזירות החדשות
נתניהו: "בנט לפיד וגנץ דוהרים להסכם הגרעין המסוכן"
צפו: בנט סיים ביקור במצרים
בן גביר: "עודה הסית והביע תמיכה בטרור"
ח"כ ווליד טאהא מונה ליו"ר ועדת הפנים
ועדת החוץ והביטחון הקימה תשע ועדות משנה חדשות
חמור ביותר: בנט חילל שבת בשביל יח''צ?