ההורים שמחו נגד בנט טוענים: "איננו גוף פוליטי"

הרצל חג'אג', אב שכול שהוביל את הקריאות, מגיב לסערה שנוצרה: "מטרתנו היא למנוע את הפיגוע הבא"

ההורים שמחו נגד בנט טוענים: "איננו גוף פוליטי" ראש הממשלה נפתלי בנט

הרצל חג'אג', אביה של סגן שיר חג'אג' ז"ל שנרצחה בפיגוע הדריסה בטיילת ארמון הנציב בירשולים ב-2017, ומי שהיה מראשי הקוראים נגד רה"מ בנט בטקס הזיכרון לחללי פעולות האיבה, מגיב לסערה שנוצרה בעקבות הטקס. כזכור, מהומה פרצה כשרה"מ נפתלי בנט עלה לדבר ובמשך דקות ארוכות מנעו ממנו להתחיל את נאומו. הצעקות והקולות של חלק מהמשפחות השכולות נשמעו בקול רם. כך פורסם ב'ישראל היום'.

חג'אג', כאמור, היה מראשי הקוראים נגד ראש הממשלה בטקס. "את המחאה ארגנו רעייתי מירב ואני, ואלינו הצטרפו מספר מצומצם של משפחות שכולות. מאחר שמדובר בנושא רגיש מאוד הקפדנו שלא לערב את פורום המשפחות השכולות, אלא פנינו באופן פרטי להורים שאנו מכירים וביררנו מי רוצה לקחת בזה חלק. לפני הבחירות הבטיח בנט לנו באופן אישי ולהרבה מאוד משפחות שכולות להילחם בטרור איתנו, יד ביד, כדי למנוע את הפיגוע הבא. אבל אחרי הבחירות הוא הפר את הבטחתו והקים ממשלה עם רע"מ ועם האחים המוסלמים, שהם תומכי טרור מוצהרים, גם לפי דברי בנט עצמו".

"נפגשנו איתו בכנסת כשבוע לפני הקמת הממשלה ואמרנו לו שאם אכן יקים ממשלה עם רע"מ, מבחינתנו מדובר בחציית קו אדום שלא נוכל להשלים עימה ושלא נשתוק עליה. עכשיו אנחנו פשוט מקיימים את מה שהבטחנו - הוא לא יכול לחבק ביד אחת את תומכי המחבלים וביד השנייה לחבק אותנו. חשוב לי לציין שגם כשהמנדט להקמת הממשלה היה אצל נתניהו הפגנו מול בית הנשיא בדרישה תקיפה שלא להקים ממשלה עם רע"מ, ואם הוא היה עושה זאת היינו יוצאים נגדו באותה צורה. איננו גוף פוליטי ואיננו אנשי ליכוד - מירב ואני הצבענו לבנט בבחירות והתנדבנו במטה שלו במעלה אדומים כי האמנו להבטחות שלו שייקח את השלטון ימינה יותר ויילחם בטרור. כל מטרתנו היא רק למנוע את הפיגוע הבא", כך אמר חג'אג'.

אושרו קווי המטרו - בני ברק לא אושרה
"שרת התחבורה הכושלת בתולדות המדינה": מחאת נהגי האוטובוסים
המחסומים נפרצו - המשטרה סגרה את מירון
לא מתגברים על משבר הקורונה: נתב"ג מתקשה להמריא
"דמינו אינו הפקר": 1,675 מקרי אלימות בבתי החולים מתחילת השנה
באמצע הכביש: המשטרה עצרה חרדים והאשימה אותם
מכת הזיופים: נתפסו נערים שביצעו קניות בשטרות מזויפים בב''ב
עצורים בהתפרעויות במזרח ירושלים: "נפעל ביד קשה"
אלו השינויים בתנועה בעקבות הילולת רשב''י
פעם שלישית בשלושה ימים: גבר במצב קשה בעקבות הכשת נחש