עשור לפטירת בעל הישועות משה מויזני'ץ: יענקי דסקל בשיר מרגש - נפשי

הבעל מנגן והזמר החסידי הנודע יענקי דסקל, המשמש אף כסולן החצר של חסידות ויז'ניץ, מגיש שיר חדש ומרגש - "נפשי נפשי", אותו הלחין לרגל עשור לפטירת האדמו"ר בע...

עשור לפטירת בעל הישועות משה מויזני'ץ: יענקי דסקל בשיר מרגש - נפשי

הבעל מנגן והזמר החסידי הנודע יענקי דסקל, המשמש אף כסולן החצר של חסידות ויז'ניץ, מגיש שיר חדש ומרגש - "נפשי נפשי", אותו הלחין לרגל עשור לפטירת האדמו"ר בעל ה"ישועות משה" זי"ע מויזני'ץ, שהמילים של השיר - דברי תוכחתו של בעל ה'חובות הלבבות' - רבנו בחיי זי"ע, היו שגורים בפיו והוא דבק ב'תוכחה' זו כל ימיו.

האדמו"ר מויזניץ' שליט"א מרבה לספר כי: "זכורני בקטנותי כיצד אאמו"ר הק' זי"ע היה מסתובב לפנות בוקר בחדר שבבית, ושינן לעצמו את ה'תוכחה' שב'חובות הלבבות': 'נפשי נפשי, הכיני צידה לרוב אל תמעיטי, בעוד בחיים חיתך ויש לאל ידך... ודעי, כי תמול לעד לא ישוב'... אאמו"ר זי"ע היה אומרה בנעימה מעוררת ושובת לב".

תחת רושם דברי האדמו"ר שליט"א, הולחן הניגון 'נפשי הכיני צדה לרוב' לקראת יומא דהילולא הראשון של האדמו"ר זי"ע - כ' באדר תשע"ג. הלחן מבטא את הדרכתו ומורשתו, והוא התקבל בחיבה ומושר בהתרגשות בקרב המוני אנ"ש ומבקשי חסידות ומוסר.

עם התקרב יומא דהילולא העשירי - כ' באדר א' תשפ"ב, יענקי דסקל מגיש את הלחן בעיבוד חדש של בני לאופר ובהשקעה רבה ומיוחדת, כשאל יענקי מצטרפים מקהלת חסידות ויזניץ', ומקהלת הילדים "שבח" מארה"ב.

עשור לפטירת בעל הישועות משה מויזני'ץ: יענקי דסקל בשיר מרגש - נפשי

הילדים של הזמר אברומי סאמעט ביקשו הסבר וקיבלו שיר • צפו‎‎
שובר שגרה: סינגל חדש לזמר אהרן מאיר – ''עוד יום''
שלמה שמחה בסינגל חדש: אהלל דברו‎‎
מרדכי אזולאי - בקליפ מילים מרגש 'כנפיים'
רבי יעקב סינגר בסינגל חדש: יהי לבי
שוקי מילצקי בסינגל ביכורים – "מחפש כיוון"
"יש לי טאטע": הלהיט הסוחף של רולי דיקמן
יוני שלמה בסינגל חדש ומקפיץ: "והתענג"
קיץ תוסס: גרסת הרמיקס הרשמית ללהיט "יש בי אמונה" של ארי גולד‎‎
רפאל מלול בלהיט חסידי מושלם: "שלום"