בעקבות בעיות הקליטה: בוסו דורש דיון עם חברות הסלולאר

ח"כ אוריאל בוסו (ש"ס) פנה ליו"ר וועדת הכלכלה של הכנסת ח"כ מיכאל ביטון לקיים דיון דחוף בנושא חיוב חברות הסלולאר בערים ללא קליטה סלולארית. בוסו ציין במכתב...

בעקבות בעיות הקליטה: בוסו דורש דיון עם חברות הסלולאר ח''כ אוריאל בוסו

ח"כ אוריאל בוסו (ש"ס) פנה ליו"ר וועדת הכלכלה של הכנסת ח"כ מיכאל ביטון לקיים דיון דחוף בנושא חיוב חברות הסלולאר בערים ללא קליטה סלולארית.

בוסו ציין במכתב: "בשבועות האחרונים חווים תושבי כמה ערים ושכונות בישראל (ביתר עילית, בקא אל גרבייה, מודיעין עילית, ירכא, קרית יערים, שכונת רמת שלמה ועוד) בעיות קליטה קשות בטלפונים הניידים בהם לא ניתן להוציא או לקבל שיחות או להשתמש כלל בשירותים הסלולאריים. יחד עם זאת ב-01 לחודש הקרוב יקבלו אותם תושבים באזורים אלו חשבוניות לתשלום מהחברות הסלולאריות עבור ׳שימוש׳ (שלא נעשה) בקווים הניידים שברשותם".

עוד הוסיף בוסו: "אבקש מכבודו לכנס את הוועדה שבראשותו לדיון דחוף בהקדם ע״מ לדון בנושא ולהורות לחברות הסלולאר לפטור מתשלום צרכנים שלא צרכו את שירותי הסלולאר בהיעדר קליטה בכל האזורים בהם אין קליטה סלולארית וזאת עד לפתרון הבעיה ע״י חברות הסלולאר במקומות אלו".

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, המכתב הגיע לאחר דיון בכנסת בו האשימו את הרשויות המקומיות בכך שלא אפשרו התקנת אנטנות סלולאריות בישובים בהן אין קליטה איכותית.

בעקבות ההאשמות אשר ספג ראש עיריית ביתר עילית, הגיב על כך כי: "במענה לשאלת ח״כ ינון אזולאי בוועדת הכספים, אודות המצוקה הנוראית של תושבי העיר בכל הנוגע לקליטה סלולארית, נציגת משרד האוצר בחרה לתקוף את העירייה תוך הפניית אצבע מאשימה לוועדת התכנון והבניה שלכאורה לא מקדמת הקמת אתרים סלולריים בעיר".

״המציאות שונה לחלוטין. מזה כשנתיים פועלת העירייה ללא לאות מול משרד התקשורת כדי שהמשרד יעשה את חובתו וילחץ על חברות הסלולר להקים אתרים נוספים בעיר", אמר רובנשטיין והוסיף: "לא זו בלבד שהעירייה עושה כל שביכולתה כדי לקדם את העניין, העירייה אף ויתרה על דמי השכירות לאתרים הקיימים, כדי לזרז את הקמת האתרים החדשים".

עוד אמר: "בעניין היתרי הבניה: המציאות בפועל היא שמרגע הגשת היתר בניה ועד לקבלת ההיתר מהעירייה - לא חלפו אפילו 21 יום. בניית האתר בפועל ע״י חברות הסלולר, נמשכה כשנה! צר לנו כי במשרד האוצר עסוקים בתשובות שאינן נכונות, במקום לדאוג לתקציבים עבור הצורך הבסיסי ביותר של תושבי העיר: קליטה בר קיימא".

באמצע הכביש: המשטרה עצרה חרדים והאשימה אותם
מכת הזיופים: נתפסו נערים שביצעו קניות בשטרות מזויפים בב''ב
עצורים בהתפרעויות במזרח ירושלים: "נפעל ביד קשה"
אלו השינויים בתנועה בעקבות הילולת רשב''י
פעם שלישית בשלושה ימים: גבר במצב קשה בעקבות הכשת נחש
יהודי נפצע קל לאחר שהותקף בעיסאוויה על ידי פלשתינים
שוב: נציב הכבאות אוסר להדליק מדורות בל''ג בעומר
הובא למנוחות לוחם הימ''מ נועם ז''ל
בג״ץ קבע: פרויקט הרכבל ייצא לדרך
החל ממחר: תרגילי התרעות ברחבי הארץ