הון, שילטון ועולם תחתון: בשביל מה אתם שמה?

אחים יקרים, הפוסט הבא נכתב בכאב, שוב קולות של אלימות משטרתית, והפעם מול מקום המקדש – הכותל המערבי. הסטייל החדש - מלא ישן; רפורמה בוטה שחוגגת שנתיים בהתי...

הון, שילטון ועולם תחתון: בשביל מה אתם שמה?

אחים יקרים, הפוסט הבא נכתב בכאב, שוב קולות של אלימות משטרתית, והפעם מול מקום המקדש – הכותל המערבי. הסטייל החדש - מלא ישן; רפורמה בוטה שחוגגת שנתיים בהתייחסות כלפי המגזר החרדי, אלימות מילולית ופיזית - נגד ציבור שלם - נהפך לדבר שבשגרה ודבר של מה בכך.

להביא כאן תיעודיים – מיותר הדבר, הכל היום רץ ברשת, הכל מתפרסם, אך שימו לב! כל אירוע - משכיח את האירוע הקודם, זה הסוד של הרשתות החברתיות – שהכל קורה ויכול לקרות בכל רגע, וכבר שקורה כמה פעמים זה בסדר, זה כבר לא מעניין. אלימות משטרתית – נהפך לדבר של מה בכך, אירועי שגרה על ימין ועל שמאל.

אך השאלה שנשאלת היא לא - למה זה קורה. זאת לא שאלה, שנאת עמי ארצות לתלמידי חכמים ושומרי התורה – היא עד כדי שבירת עצם ויותר. השאלה היא בשביל מה יש נציגים עם זקן בכנסת? בשביל מה יש חרדים בכנסת של מינים? מדוע צועקים ובוכים לבחור בכם, בשביל שתקבלו משכורת והטבות ותקשקשו לכולם את השכל, הרי הכנסת מזמן הפכה לאיזה קייטנה מלאה בשקרים, בקטטות, בצעקות, בחירטוטים – אין טיפת רמה.

פוליטיקה - נהפכה מזמן לסוג של אשפה יקרה, אשר המיסים שלה עלו בעקבות העלייה בחד פעמי, קרי; להיות חבר כנסת – זה אולי מצרך יותר יקר, אבל זה פשוט תפקיד מלוכלך, קופה מלאה שרצים, הציבור החרדי - חווה משבר מטורף, (אולי) רק בגלל שאתם רובצים שם וכביכול עושים משהו. אולי הגיע הזמן שתרימו ידיים ותגידו נכשלנו, ואנחנו מתפטרים, רמינו את גדולי ישראל, את עם ישראל ואנחנו לא רוצים להמשיך ככה!

אין כבר מקום להזכיר שהיום ה'כיפה' – לא מעידה כלום. ישנם כאלה עם הכיפה שעושים חורבן על חורבן, הכל במסגרת הרצון הטוב, הגאוה הזאת, הכפירה שנמצאת באותם אנשים, הרצון בשליטה, זה עולם תחתון – תחתונים למעלה בעלמא דשקרא, אין יראת שמים, אין טיפה של אמונה ובטחון בבורא עולם. כמובן, שישנם לא מעטים שיטענו שהטור הזה - הוא עוד קונספירציה של ה'בונים החרדים'.

(אילוסטרציה) נתניהו עם ליצמן ודרעימליאת הכנסת
'סליחה שנצחנו' – מוסר המלחמה התורני מול האיוולת המערבית
טור דעה: מדוע נחרב בית המקדש?
העם היהודי אינו חצוי, הוא הכריע בברור!
המאבק החשוב מכולם – על הגדרת עם ישראל
צו השעה – איחוד יראי ה' להקמת שלטון התורה
נתניהו בבני-ברק והלקח החינוכי
צחנת מוות • איך אנו מונעים את הסיפור הבא
הרב אורי זוהר זצ"ל: מחיי משחק לחיי תכלית ותוכן
החשיבות המרכזית שבדברי פינדרוס אודות בית המשפט העליון • טור דעה
כל אברך – נשק על ירך! מאמר מיוחד בעקבות הפיגועים בערים החרדיות