מתנות לאביונים דיגיטלי: הכירו את PayBox

משרד הבריאות השיק קמפיין ייעודי בו הוא מבקש לקיים 'מתנות לאביונים' באמצעות הטלפון ואפליקציית התשלומים הפופולרית התגייסה לסייע בנושא

מתנות לאביונים דיגיטלי: הכירו את PayBox אילוסטרציה

לקראת ימי הפורים ובצל החשש מעליה בהדבקה ותחלואה, במטה ההסברה החרדי במשרד הבריאות מעלים קמפיין מיוחד שמטרתו להציג את האפשרות לקיום מצוות החג בהידור רב תוך שמירה על ההנחיות והימנעות מאירועי הדבקה.

בעקבות קריאה זו, תאפשר אפליקציית התשלומים PayBox העברת תרומות באפליקציה למגוון רחב של עמותות הנמצאות במתחם העמותות ביישומון, או לחילופין תאפשר פתיחת קבוצה ייעודית לטובת תרומה למטרה נקודתית.

כל שהציבור צריך לעשות לשם כך הוא להוריד את האפליקציה מהחנות, להזין פרטי כרטיס אשראי בתהליך הרישום ולאחר מכן לבחור את העמותה אליה ירצו לתרום. במקביל לאפשרות זו, אדם בודד יכול להקים קבוצה ייעודית בתוך האפליקציה, לקרוא לה בשם מושא התרומה ולהפיץ את הלינק לתרומה בקרב הקהל הרלוונטי. מהלכים אלו יאפשרו המשך קיום מצוות התרומה בפורים מחד, והימנעות מהאפשרות להדבקה מאידך.

שרית בק ברקאי, מנהלת paybox: "אנו שמחים לאפשר את המשך העברת התרומות לאביונים, מדובר במצווה חשובה. הטכנולוגיה כפי שקורה לא מעט בשני העשורים האחרונים, עוזרת לנו גם במקרה הזה להתגבר על מכשולים לא צפויים כפי שאנו חווים בימים אלו עם נגיף הקורונה".

אפליקציית paybox הוקמה בשנת 2014, והייתה הראשונה להציע שרותים אלו בישראל. היישומון, בבעלות בנק דיסקונט, מאפשר העברת כספים פשוטה וחכמה בין אנשים, קבוצות ועסקים.

מתנות לאביונים באמצעות פייבוקס
אילו שרשראות אשת חיל תוכלו להעניק לאישה שלכם?
מבוכים לדרכונים: אין תורים להנפקה
אושר בוועדה: מספר הטלפון של 'מרכז הרעלים' יונגש על גבי אריזות
רפורמה בחקלאות? מחיר האבטיח זינק ל-14 שקלים לק"ג
אלו הגבינות שימכרו במחיר נמוך ב-22% עד 36%
שר התקשורת קבע: תתאפשר ניידות מספרים מלאה בקווים הכשרים
משרד הבריאות השהה את תו התקן של מפעל שטראוס
נדל"ן על הירח? בקרוב מאוד
חשש: בעקבות סימני הסלמונלה במוצרים - הריקול בשטראוס יורחב
איפה הכי משתלם לקנות? נתוני "סל המוצרים הבסיסי" לפסח נחשפים