גמזו בהתנצלות כבדה • צפו

חה"כ אבוטבול לגמזו: "זה לא פיקוח נפש, לא צריך להזמין תקשורת בשבת למסיבת עיתונאים", "אני מתנצל על זה התנצלות כבדה", השיב פרופ' גמזו

גמזו בהתנצלות כבדה • צפו

"התנצלות כבדה"

פרויקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו נשא ביום שני (היום) בבוקר דברים בוועדת העבודה והרווחה בכנסת והתייחס להקלות ולנתוני התחלואה העדכניים בנגיף הקורונה.

ח"כ הרב משה אבוטבול יו"ר השדולה למען השבת ניצל את הדיון החשוב בכנסת, ומתח ביקורת על גמזו מאחר שלדבריו ההודעה על התדרוך שערך פרופ' גמזו במוצאי שבת האחרון יצאה לכתבים במהלך השבת, דבר שלא עולה בקנה אחד עם שמירת השבת המחייבת את משרדי הממשלה.

"אנחנו חיים במדינה יהודית, השבת יקרה לכולנו", אומר חה"כ אבוטבול לגמזו, "הביקורת שלנו הייתה בצורה מאוד חריפה על כך שבעצם בשבת, זה לא פיקוח נפש, כי בפיקוח נפש אנחנו איתך. לא צריך להזמין תקשורת בצוהרי יום שבת בשעה 12:00 בצהריים למסיבת עיתונאים שאתה עורך בשעות הלילה. גם דיווחים כאלו ואחרים לא צריכים להיעשות בעיצומה של שבת קודש".

גמזו לא התווכח על הדברים, ואף אמר "אני מתנצל על זה התנצלות כבדה", בתקווה כמובן שהמסר יופנם ובפעמים הבאות אם וכאשר ייערכו מסיבות עיתונאים במוצאי שבת, ההכנות אליהם לא יחלו חלילה בעיצומה של השבת.

יהדות התורה והליכוד חתמו על הסכם בנוגע לתפקידים
ראש הממשלה לשעבר בנט החליט: "לנקות את הרשת"
אביו של טירן פרו שנחטף בג'נין: "אנחנו צריכים פה משילות"
גנץ לגלנט: אתה תהיה שר ביטחון סוג ב'
יריב לוין: "רוצה ששופטי העליון ייבחרו על ידי הכנסת"
גנץ דחה את בקשת בן גביר לבקר את החייל שנשלח למחבוש
הרמטכ"ל ונתניהו תוקפים את בן גביר: להשאיר את צה"ל מחוץ לפוליטיקה
הבקשה של בן גביר מגנץ: "ברצוני לבקר את החייל בבית הכלא הצבאי"
אייזנקוט: "התנהגות הקואליציה העתידית עשויה להביא לפירוק הצבא"
החייל שקרא "בן גביר יעשה סדר" - נשלח ל-10 ימים בכלא צבאי