"הצ'ולנט של יוסל'ה" - לא מפסיקים לתת בראש

גם היום כמו בכל ליל שישי, באים בני הישיבות לצבוא על פיתחו של יוסל'ה; "יוסל'ה, טשולנט בבקשה" "הוויויויי יוסל יוסל, מה עם וטועמיה ..."

"הצ'ולנט של יוסל'ה" - לא מפסיקים לתת בראש תמונה שנמסרה מאחת הישיבות הקרובות לאיזור הצ'ולנט של יוסלהתמונה שנמסרה מאחת הישיבות הקרובות לאיזור הצ'ולנט של יוסלה

כמו בכל ליל שישי, כשלאף אחד אין מושג איך תרגיש השבת הקרובה, יודעים בני הישיבות באיזור של רמות (מתחת מגדל קבר שמואל הנביא), שאצל "יוסל" מקדימים את השבת 24 שעות קודם, ועוד מ-6 עוד לפני ארוחת הערב, באים לחטוף את ברכת "וטועמיה ..." עם עוד איזה שטיקל הנאמר בסוד החברים..באירוח המפרגן, וצוללים בחזרה לאויר הירושלמי.

יוסל'ה בתגובה מקבל את כולם בסבר פנים יפות ... הסירים הגדולים מתמלאים ...עוד מהיום הקודם. המתכון הסודי ממלא את הסירים לאט לאט... ואיתו הביקוש הרחב בעיר, שלא מפסיקים להזמין עוד מיום קודם לכן, יוסל'ה מצידו מכין עוד סירים בשביל להשביע את רצונם.

"מי שרוצה ביצה או ג'חנון, פחית קולה או כבד קצוץ, לארוז או לקחת, קוגל סלטים שתיה קישקע והכל במחיר קרן של ממש ... לא מצאנו צ'ונט כזה, ועד השעה 1 למי שיושן מאוחר" - - כך נמסר לבימה.

לא החשנו בדומיה והזמינו לנו המנות 'חצי ליטרא בשר' מכובד לכל אחד ...

מתוך העשן המדיף ניחוחות התקשרנו במשותף להודות ליוסל'ה הנחמד בהט"ל הידוע לכל בר בי רב - - 054-852-9352

אחרי שהכל הסתדר בבטננו, כשאנו רגועים ..פנינו מועדות להכין את השבת הקריבה ובאה... "והכינו את אשר יביאו..." כשלאחר מכן נעלה בפינו את השירים; "קה אכסוף נעם שבת המתאמת ומתאחדת בסגולתיך..וגו'", ונמשיך ל- "יום שבתון אין לשכוח זיכרו כריח הניחוח....... "

איך שוברים את הצום? מה כדאי לאכול ולשתות אחרי הצום?
לרגל עונת השמחות - תמונות בר שתרצו גם אתם להזמין לאירוע:
חגיגה לעיניים - מקבץ מגשי פירות שישאיר אתכם פעורי פה - באדיבות פאר הפרי
דג טונה ענק נלכד מול חופי ישראל
שושנה מעגבניה -עם 'פאר הפרי' זה אפשרי:)
חדש בקפלן: טיפול תזונאי מרחוק
המשטרה סגרה מאפייה שהעסיקה שוהה בלתי חוקי
תזהרו: כדורי שוקולד עם חיידקי ליסטריה מונוציטוגנוס
דרמה: שני מנהלי ייצור בחברת אסם ועובד אחד נדבקו בקורונה
המס על הדגים הקפואים יפחת