ראש העיר משה ליאון חנך ת"ת לילדי אברכים בנווה יעקב

רבני השכונה: "ניכר שראש העיר וצוותו לא הניחו אבן שלא הפכו אותה לטובה". גפני: "ראש העיר יכהן גם בקדנציה הבאה"

ראש העיר משה ליאון חנך ת"ת לילדי אברכים בנווה יעקב

במעמד רב רושם חנך ראש העיר משה ליאון את תלמוד תורה 'תורה ודעת' לילדי אברכים בשכונת נווה יעקב, אשר נבנה ושופץ מחדש לאחר הזנחה של שנים. במהלך הטקס נחנכו כיתות א', גני ילדים וחצר חדשה ומרווחת לטובת התלמידים. ראש העיר התקבל בשירה סוחפת של התלמידים הנרגשים מכיתות הלימוד החדשות והמפוארות.

במעמד השתתפו רבני השכונה ויו"ר יהדות התורה ח"כ משה גפני שהביעו התפעלות וקורת רוח מרובה מההשקה האדירה בעלויות גבוהות מאוד, הן בכיתות הלימוד והן בחצר המשחקים. "ניכר שראש העיר וצוותו לא הניחו אבן אחת שלא הפכו אותה לטובה" אמרו רבני השכונה.

ראש העיר משה ליאון אמר: "חנוכת הת"ת החשוב הזה הוא עוד נדבך בבניינה של השכונה המפוארת הזו. עשינו על מאמץ אפשרי בבנייה ובאבזור, לרווחת התלמידים והמורים. כשבאתי לכאן הבוקר ניגשו כמה רבנים ומורים להודות לי. אני רוצה לומר לכם: התודה הכי גדולה שאנחנו רואים את הילדים הצדיקים האלו לומדים תורה. אין שמחה גדולה מזו. אני מתפלל ומקווה שכל הילדים שלומדים כאן עכשיו ואלו שילמדו פה בעתיד, יצמחו לתלמידי חכמים גדולים לתפארת עם ישראל".

עוד אמר: "אני מבקש להודות למלא מקומי הרב אליעזר ראוכברגר ולסגני הרב ישראל קלרמן על שיתוף הפעולה, על החשיבה ועל המאמצים שהובילו לבניית ושיפוץ התלמוד תורה המדהים הזה שאתם רואים היום".

יו"ר יהדות התורה ח"כ משה גפני נזכר בנאומו: "בליל הבחירות לעירייה, מרן שר התורה לא הלך לישון עד שלא יתקבלו התוצאות מירושלים. הוא חרד והתפלל להצלחתו של ראש העיר משה ליאון, ושמח שמחה גדולה על ניצחונו".

עוד הודה לראש העיר: "ואכן, מאז, כל יום שעובר אנחנו מבינים את גודל הניצחון. אנחנו יכולים לומר על תקופת הכהונה של משה ליאון "תודה רבה על כל מה שנעשה כאן". אנחנו צופים פני העתיד ויודעים שכל ההבטחות יתממשו. חלק כבר מומשו בקדנציה הנוכחית, וחלק בקדנציה הבאה, שגם בה ראש העיר יהיה משה ליאון בעזרת השם".

ליאון בחנוכת תליאון בחנוכת תליאון בחנוכת תליאון בחנוכת תליאון בחנוכת תליאון בחנוכת ת
בית הדין לעבודה קבע: מחלת הפרקינסון תוכר כתאונת עבודה
בית שמש: ילד נפגע מרכב
יצא לטבול בערב שבת - ונכלא לשבת
להשקות צמאי חסדך: בל"ג בעומר יחולקו רבבות בקבוקי מים לעולי מירון
אושרה העברת 22.5 מיליון ₪ עבור משפחות נספי אסון מירון
ונשמרתם: מהפכה למניעת שכחת ילדים ברכב
נקברו נרצחי הפיגוע באלעד
הותר לפרסום: שמות הנרצחים בפיגוע באלעד
מפחדים מטיסות? זה הטריק של חברות התעופה להרגעת הנוסעים
ראיתם אותו? אברך נעדר בביתר