לאחר הנהג - הח"כ מהרשימה המשותפת אובחן אף הוא כחולה קורונה

יומיים לאחר שנהגו אובחן כחולה קורונה ונאלץ להיכנס לבידוד , ח"כ סמי אבו שחאדה מהרשימה המשותפת אובחן אף הוא כחולה בנגיף הקורונה

לאחר הנהג - הח"כ מהרשימה המשותפת אובחן אף הוא כחולה קורונה ח

יומיים לאחר שנהגו אובחן כחולה קורונה ונאלץ להיכנס לבידוד , ח"כ סמי אבו שחאדה מהרשימה המשותפת אובחן אף הוא כחולה בנגיף הקורונה.


אבו שחאדה כתב בחשבון הטויטר שלו: קיבלתי לפני דקות ספורות את תוצאת בדיקת הקורונה שעשיתי היום - התוצאה חיובית. אני פונה לכל מי שהיה בסביבה הקרובה שלי בבקשה להיכנס לבידוד ולערוך בדיקה.


אני מבקש מכולם להקפיד על להוראות משרד הבריאות "אני פונה לכל מי שהיה בסביבה הקרובה שלי בבקשה להיכנס לבידוד ולערוך בדיקה. אני מבקש מכולם להקפיד על להוראות משרד הבריאות, על כולנו


להפנים שהמערכה עדיין לא הסתיימה. הוירוס קיים עדיין בינינו והחזרה כביכול לשגרה עוזרת לוירוס להתפשט בצורה גדולה ומהירה. מאחל המון בריאות לכולנו".


נוכח הידבקותו של חכ סמי אבו שחאדה בנגיף הקורונה, הונחו הבוקר עובדי הכנסת שלא להגיע למשכן אם עבודתם אינה חיונית; כמו כן, עד לבדיקת כל ההשלכות נדחו כל ישיבות הוועדות שתוכננו להיום.


כאמור, מנכ"ל הכנסת והגורמים המקצועיים יקיימו הבוקר ישיבה בנושא וכן תתקיים התייעצות עם הגורמים האחראיים במשרד הבריאות על מנת לבחון את הפעולות הנדרשות.


בראיון לרשת ב הבוקר אמר אבו שחאדה כי במהלך שהותו בכנסת בעת האחרונה שהה בוועדות, במליאה ובקפטריה. עוד אמר : "נפגשתי עם אלפי אנשים, הייתי בניחומי אבלים, אירועים משפחתיים ובהפגנות".


אבו שחאדדה ביקר גם בבית משפת אלחלאק

השר דרעי: לא טרקתי את הטלפון, ניתקתי כי מיהרתי לפגישה
הכנסת דחתה הקמת ועדת חקירה פרלמנטרית לבדיקת ניגודי העניינים של שופטים
פרסום ראשון: גנץ נכנס לבידוד
דרעי: ההיסטוריה לא תסלח לנו אם אנחנו נגרור את ישראל לבחירות רביעיות
אושר חוק תקנות החירום. ח"כ מיקי לוי: "טירוף מערכות. דיקטטורה"
כינוס מטה בני תורה הצרפתי
ליצמן בתגובה לגוב ארי - "זורע פחד על חרדים לצורך יחסי ציבור"
בצלמו: 'לא נוותר לתומך בטרור' - 'יש להשהותו לחצי שנה מהכנסת'
מינויים חדשים ביהדות התורה: ח"כ ברוכי ישמש כסגן יו"ר הכנסת, פינדרוס ישמש כיו"ר יהדות התורה
אייכלר: בשם הקורונה - זורעים פחד ואימה - מפני "הנגיף החרדי"