שילמו באופן פיקטיבי: 2 פלסטינים נעצרו לאחר שרכשו עגלה נגררת

בעקבות תלונה שהתקבלה במשטרה אודות תושב שטחים אשר קנה עגלה נגררת מהמתלונן ושילם עבורה באמצעות קבלה פיקטיבית בסכום של מעל 20,000 ₪ פתחה המשטרה בחקירה. חקי...

שילמו באופן פיקטיבי: 2 פלסטינים נעצרו לאחר שרכשו עגלה נגררת האסמכתא המזוייפת

בעקבות תלונה שהתקבלה במשטרה אודות תושב שטחים אשר קנה עגלה נגררת מהמתלונן ושילם עבורה באמצעות קבלה פיקטיבית בסכום של מעל 20,000 ₪ פתחה המשטרה בחקירה.

חקירה זו מצטרפת למספר תלונות נוספות שהתקבלו בתקופה האחרונה ובהם סיפורים דומים של מקרי מרמה, בהם החשודים זייפו אסמכתאות של בנקים ויצרו מצג שווא של העברת כספים למתלוננים תמורת רכוש אותו קנו מהם.

עפ"י העדויות שנגבו עד כה, מדובר ברכוש בשווי עשרות אלפי שקלים אותו קיבלו החשודים במרמה מלקוחות תמימים. מחקירה ראשונית עולה כי שיטת העבודה של החשודים פעלה בדרך של איתור מוצר ביד 2 ופניה למוכר עד לכדי סגירת עסקה. אז היו החשודים מעבירים באופן פיקטיבי כסף למתלוננים ושולחים להם צילום של אסמכתאות מזויפות, בטענה שיראו את הכסף בשעות הקרובות בחשבון הבנק שלהם. בשלב זה היו החשודים מתאמים מקום מפגש ולוקחים את המוצרים אותם רכשו. רק בשלב מאוחר יותר אותם מתלוננים היו מבינים כי נעקצו.

אמש, פעילות מהירה של הבלשים הביאה לאיתור 2 חשודים במעשים, הבלשים הגיע למקום מפגש בו נערכה עסקה בין אחד המתלוננים לאחד החשודים אשר הגיע על מנת לקבל את העגלה אותה רכש כביכול. לאחר שהבלשים זיהו את החשוד יצאו ממקומות המסתור ועצרו אותו "על חם".

החשוד בן ה50 תושב הכפר ראס כרכר נעצר לחקירה. במהלכה החקירה נעצר חשוד נוסף בן 56 תושב ראס כרכר שעפ"י החשד שותף במעשי המרמה. החקירה נמשכת.

תלונה במשטרה: ארגון שמאל מסתיר את אופי השימוש בכספי ממשלות זרות
אמש: פיגוע ירי בקבר יוסף
אמש: פלסטיני גנב רכב ופצע 4 שוטרים
הלילה: נעצרו 13 מבוקשים ברחבי יהודה ושומרון
ירושלים: מחבל ניסה לדקור שוטר ונמלט להר הבית
תחת מתקפת אש כבדה: נעצרו 17 מבוקשים
ביידן לא מחכה: לפיד רמז שיקשיח עמדות מול איראן
עצוב: פעוטה נחנקה ונפטרה בשכונה החרדית
סיכום חדשות השבת: איראן הודיעה על חידוש שיחות הגרעין
ריססה גרפיטי על בית כנסת ונעצרה