שילמו באופן פיקטיבי: 2 פלסטינים נעצרו לאחר שרכשו עגלה נגררת

בעקבות תלונה שהתקבלה במשטרה אודות תושב שטחים אשר קנה עגלה נגררת מהמתלונן ושילם עבורה באמצעות קבלה פיקטיבית בסכום של מעל 20,000 ₪ פתחה המשטרה בחקירה. חקי...

שילמו באופן פיקטיבי: 2 פלסטינים נעצרו לאחר שרכשו עגלה נגררת האסמכתא המזוייפת

בעקבות תלונה שהתקבלה במשטרה אודות תושב שטחים אשר קנה עגלה נגררת מהמתלונן ושילם עבורה באמצעות קבלה פיקטיבית בסכום של מעל 20,000 ₪ פתחה המשטרה בחקירה.

חקירה זו מצטרפת למספר תלונות נוספות שהתקבלו בתקופה האחרונה ובהם סיפורים דומים של מקרי מרמה, בהם החשודים זייפו אסמכתאות של בנקים ויצרו מצג שווא של העברת כספים למתלוננים תמורת רכוש אותו קנו מהם.

עפ"י העדויות שנגבו עד כה, מדובר ברכוש בשווי עשרות אלפי שקלים אותו קיבלו החשודים במרמה מלקוחות תמימים. מחקירה ראשונית עולה כי שיטת העבודה של החשודים פעלה בדרך של איתור מוצר ביד 2 ופניה למוכר עד לכדי סגירת עסקה. אז היו החשודים מעבירים באופן פיקטיבי כסף למתלוננים ושולחים להם צילום של אסמכתאות מזויפות, בטענה שיראו את הכסף בשעות הקרובות בחשבון הבנק שלהם. בשלב זה היו החשודים מתאמים מקום מפגש ולוקחים את המוצרים אותם רכשו. רק בשלב מאוחר יותר אותם מתלוננים היו מבינים כי נעקצו.

אמש, פעילות מהירה של הבלשים הביאה לאיתור 2 חשודים במעשים, הבלשים הגיע למקום מפגש בו נערכה עסקה בין אחד המתלוננים לאחד החשודים אשר הגיע על מנת לקבל את העגלה אותה רכש כביכול. לאחר שהבלשים זיהו את החשוד יצאו ממקומות המסתור ועצרו אותו "על חם".

החשוד בן ה50 תושב הכפר ראס כרכר נעצר לחקירה. במהלכה החקירה נעצר חשוד נוסף בן 56 תושב ראס כרכר שעפ"י החשד שותף במעשי המרמה. החקירה נמשכת.

האבטחה על יוסי דגן - יותר משר בממשלה
הג׳יפ הממוגן הקל שיהווה תחליף לרכב ה'קרקל' הוותיק
כתב אישום נגד פלסטיני קטין שיידה אבנים על מכוניות
נשיא המדינה יצחק הרצוג ביקר בצה"ל
שמונה מבוקשים נעצרו הלילה באוגדת יהודה ושומרון
מחבל ששוחרר בעבר בעסקת שליט ישוב וירצה מאסר עולם
כתב אישום נגד מחבלים שהשליכו מטעני נפץ על כוחות הביטחון
לוחם מג"ב נפצע ממטען שהושלך לעבר הכוחות הביטחון
יהודה ושומרון: אשה נפצעה כתוצאה מיידוי אבנים
כוחות הביטחון עצרו בכיר בארגון הטרור הג'יהאד האיסלאמי