בורו פארק על הרגליים: מלווה מלכה אצל הגר''ש אלתר • גלריה+וידיאו

מעמד כזה לא ידעה בארא פארק מיום הווסדה כ-15,000 איש השתתפו ברעוא דרעוין אצל ראש הישיבה מגור רבי שאול אלתר בהשתתפות הרב משה פויגעל רב דחסידי גור ושאר רבנ...

בורו פארק על הרגליים: מלווה מלכה אצל הגר''ש אלתר • גלריה+וידיאו

מעמד כזה לא ידעה בארא פארק מיום הווסדה כ-15,000 איש השתתפו ברעוא דרעוין אצל ראש הישיבה מגור רבי שאול אלתר בהשתתפות הרב משה פויגעל רב דחסידי גור ושאר רבנים וראשי ישיבות בשאטע הענקי שנבנה צמוד לת"ת יגדיל תורה דחסידי גור במרכז בארא פארק.

עד צאת השבת שרו זמירות שבת וניגוני התעוררות ולאחר זמן צאת השבת לר"ת בירכו ברכת המזון והביאו רמקול בכדי שקהל הרב יוכל לשמוע את השיחות קודש.

כל הרחובות מסביב נסגרו ע"י המשטרה ואלפים רבים נותרו בחוץ מחוסר מקום ועבורם הותקנו במהרה מסכים שהעבירו בשידור חי את המעמד. ראש הישיבה מגור דיבר שלש שיחות באש בוערת שלהבת כשרבים מהמשתתפים זקהים ונערים מורידים דמעות בעת דברי הכיבושין.

במעמד הושרו הניגונים ע"י הבעל מנגן העולמי ר' ישראל (שרולי) ורדיגר: ניגון אהבה רבה - סאטמר, צמאה לך נפשי - חב"ד ובעלזא, אך לאלוקים, ניגון רוסטוב, ידיד נפש.

בורו פארק על הרגליים: מלווה מלכה אצל הגר''ש אלתר מגור

מעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארקמעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארקמעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארקמעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארקמעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארקמעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארקמעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארקמעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארקמעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארקמעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארקמעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארקמעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארקמעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארקמעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארקמעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארקמעמד מלווה מלכה עם הגר''ש אלתר מגור בבורו פארק
האברכים חגגו ב"אווניו" עשור ל"ארחות יושר" • גלריה
הרב מיכאל לסרי - מסר לפרשת ויגש
הגרי"ח אוהב ציון: הגר"ח שמולביץ והמשך הלכות מוקצה
למה ברכת ברך עלינו כל כך חשוב • הלכה יומית
איזה יום מיוחד היה בראש חודש טבת? • דף היומי
להיות שמח כל החיים ללא הפסקה? תאמינו שזה אפשרי! • צפו
הרב מיכאל לסרי - שידור חי
הוא רשע בעיניך? עצור! פספסת משהו! • צפו
האם מותר לתלות את בטחוני ברופא • הלכה יומית
הדף היומי מסכת תענית דף כה