דימונה: טקס לזכר נספי אסון מרון

ביוזמת ישי קווין, תלמיד ופעיל בגרעין התורני בדימונה, התקיים אמש (ראשון) טקס זיכרון ל-45 ההרוגים באסון מירון. הטקס נערך בהיכל התרבות המקומי ובסיוע של מרכ...

דימונה: טקס לזכר נספי אסון מרון טקס בדימונה לזכר האסון במירון

ביוזמת ישי קווין, תלמיד ופעיל בגרעין התורני בדימונה, התקיים אמש (ראשון) טקס זיכרון ל-45 ההרוגים באסון מירון. הטקס נערך בהיכל התרבות המקומי ובסיוע של מרכז הצעירים בראשות מנהלו, עדיאל אלגי.

בטקס עצמו נשאו דברים, בין היתר, הרב הראשי לדימונה יצחק אלפנט, הרב תורג'מן וראש העיר בני ביטון, כאשר בין נואם לנואם הושמעו קטעי נגינה ושירה על ידי אומנים מקומיים.

יודגש כי האולם היה מלא והיו אף כאלה שנאלצו להישאר מחוץ לאולם.

כל הדוברים, ללא יוצא מן הכלל, דיברו על אחדות עם ישראל ברגע קשה זה. ראש העיר ביטון אף הגדיל כשהמליץ לנוכחים לקחת על עצמם שמירת מצווה אחת לפחות כמו הנחת תפילין בבוקר או שמירת שבת.

כזכור, באסון שבו נספו 45 חללים נספה גם יונתן חברוני, בן 27 ואב לארבעה מגבעת שמואל. יונתן הוא בנם של סיגלית, מורה בירוחם ומתנדבת מוכרת בדימונה, וירון, מורה בבית הספר נועם חיים.

עיריית דימונה, ביוזמת מנהלת היחידה למתנדבים, יעל ביטון, הוציאה ביום שני בבוקר ובערב שני אוטובוסים ובהם עובדי עירייה ומתנדבים שנסעו לביתו של המנוח, כדי לנחם את בני משפחתו.

בסיום הטקס נאמרה תפילת שמע ישראל קולקטיבית.

לאחר שהדף שמאלנים: חייל נחקר על ידי צה''ל
כוכבי ים מסוג גרגירנים נצפו בשמורת האלמוגים • גלריה
בני ברק: הוקם צוות חירום לטיפול בחשד לליקוי מבנים
בני ברק: 9 משפחות פונו מבתים מחשש קריסה
תחזית מזג האוויר: אפשרות לגשם מקומי
זיהום נרחב בנחלי הצפון
יו"ר ועדת החוקה: פטור מתו ירוק לילדים עד גיל 12 לחוה"מ סוכות
שוב: המשטרה "התלבשה" על חסיד ברסלב ששב מאומן
החל מהלילה: ההסכמון יופעל על כלל חבי הבידוד
מודיעין עלית: בית ספר עלה באש