ח''כ ינון אזולאי: "מי שירים ידו על קודשי ישראל אגדע את ידו"

 ח"כ ינון אזולאי בנאום סוחף הערב במליאת הכנסת: "השבוע בהוראת משרד הבריאות נוריד את המסכות אך ממשלת השיסוי הקדימה להיום את הורדת המסכות"

ח''כ ינון אזולאי: "מי שירים ידו על קודשי ישראל אגדע את ידו"

ח''כ ינון אזולאי בנאום תקיפה נגד ממשלת השמאל. ח''כ ינון אזולאי תקף את ממשלת האחדות: "ממשלת אחדות הם קוראים לעצמם האמת לא יודע אם לצחוק או לבכות ממשלת אחדות במה? בדבר אחד ויחיד, שנאת נתניהו. וכל השאר רק תולדה, ממשלה שהשותף הבכיר שלה מבקש לחזור לימים אפלים ולקחת חרדים על מריצה ולזרוק אותם למזבלה. אחדות בשנאת חרדים, בשנאת ערכים, בשנאת ימין, בשנאת העם וכל מה שביניהם".

עוד הוסיף: "האמת אני לא מבין מה כועסים על בנט, שאפו לבנט - רוה"מ עם שישה מנדטים (אגב שברת שיא, ראש הממשלה הראשון עם יותר מאבטחים מאשר מנדטים!!) החודש יש לך חודש מוצלח שני אקזיטים רוה"מ: הראשון, אקזיט של חמישה מיליון דולר וע"כ אני מפרגן לך מכל הלב. השני היום אקזיט רוה"מ. מי שחי על אקזיט, מרגיש שבא לעשות עוד אקזיט לכן אין ערכים אין מוסריות ואין מצביעים, הכל כשר בעיניו".

ח''כ אזולאי טען: "לא ניתן לרפורמים להביא לכאן התבוללות, לא ניתן לכם לגייר גיורי סיטונאות, למחוק את השבת וכל סממן יהודי אחר. דעו לכם מי שירים ידו על קודשי ישראל אגדע את ידו".

את נאומו סיכם ח"כ אזולאי במילים אלו: "ח"כ מנסור, תהום אידאולוגי פעורה בינינו, בקשה אישית לי אליך תשמור על הערכים היהודים החשובים לנו כי יש משהו שאתה מבין והם עדיין לא. כיהודי מאמין אני יודע שאפילו בהסתרה שבתוך ההסתרה גם שם נמצא השם יתברך. יהודי מאמין לא בוכה יהודי מאמין נלחם".

ינון אזולאי
"יש למצוא פתרון למנוע הלנת המת ללא יהודים בלי לגרום לחילולי שבת"
קארה לכסיף: "צריך להעיף אותך מפה, אני מגייס חתימות לשם כך"
"מכרו את נשמתם לשטן": קרעי על הנהגת המדינה
פרוש בפנייה דחופה לבנט: "ישנה תחושה שאין בעל הבית"
ליברמן: "להחרים פגישות עם אבו מאזן, אסור להפוך אותו ללגיטימי"
"שוב באת להבטיח הבטחות?": ראש מועצת בית אל על ביקור בנט באלקנה
כהנא על הילולת רשב''י: "לא כל אחד יוכל לחגוג בדיוק כפי שהיה חולם"
הוגשה עתירה לבג״ץ על הפיכת ביתו הפרטי של בנט למעון רשמי
סגן השר קארה מחתים ח"כים על מנת להדיח את ח"כ כסיף
האזהרה של גנץ: "מדינה יהודית - בין גדרה לחדרה"