אסון בשומרון: בן מיעוטים דרס כלה צעירה

ההרוגה בתאונה הינה מיצהר שבשומרון • ראש מועצץ שומרון: "בלתי נתפס, כלה צעירה שכל חייה לפניה"

אסון בשומרון: בן מיעוטים דרס כלה צעירה ישיבת 'עוד יוסף חי' ביצהר

תאונת דרכים אירעה בצומת יצהר בין רכב פלסטיני להולכת רגל. צוות רפואי קבע במקום את מותה של הולכת הרגל. נהג הרכב הפוגע עוכב במקום לחקירה ובוחני התנועה פתחו בחקירת נסיבות התאונה. צוותי הרפואה של איחוד הצלה ביצעו החייאה על הולכת רגל שנפצעה אנושות כתוצאה מפגיעת רכב פלסטיני בצומת יצהר.

חובש רפואת חירום במד"א משה שמעון סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הצעירה שוכבת בצד הכביש כשהיא מחוסרת הכרה, בסיוע כוח רפואה של צה"ל ביצענו בה בדיקות רפואיות, היא סבלה מחבלה רב מערכתית קשה מאוד והייתה ללא סימני חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה במקום."

ההרוגה בתאונת הדרכים סמוך ליצהר הערב היא אפרת ברנר, (לשעבר בן פנחס) בת 19, תושבת יצהר, כלה צעירה שהתחתנה רק לפני 4 חודשים. הותירה אחריה בעל, הורים 7 אחיות ו 3 אחים. הייתה נשואה לבנו של הרב גיורא ברנר, רב קהילה, ראש ישיבה ברחובות ונשיא הכולל בגבעת אסף.

אפרת נהרגה בעת שחצתה את הכביש לכיוון יצהר בצומת יצהר הקטנה, רכב שהגיע מכיוון שכם התנגש בה, מעוצמת המכה היא עפה ונהרגה במקום.

זיהוי גופתה בשטח בוצע ע"י דודה ישעיהו בן פנחס, קצין הבטחון האיזורי של המועצה האזורית שומרון. מייד לאחר הזיהוי ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן שהיה בזירה נסע במהירות לישוב והצטרף לצוות של מתנדבים מהישוב ופראמדיק שמסרו לבעלה את הבשורה המרה.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן ספד לה: "אסון כבד למשפחת השומרון. בחורה צעירה, כלה שכל חייה לפניה, זה בלתי נתפס. אנחנו מחבקים את המשפחות ברנר ובן פנחס בשעה קשה זו, תשתיות הכבישים בשומרון, חייבות להשתפר. זו משימה לאומית, אם צומת יצהר הקטנה הייתה מוסדרת האסון הזה היה נמנע".

צוות הצח"י של הישוב ורב הישוב יחד עם הצוותים המקצועיים באגף לשירותים חברתיים במועצה האזורית שומרון מלווים את המשפחה. הודעה על מועד ההלויה תבוא בהמשך.

לאחר כשבועיים: נמצאו שתי גופות ללא רוח חיים
ירושלים: ילד חרדי בן שמונה נפגע מרכב
בסיור בקריית קאליב: האדמו"ר הודה לראש העיר
הפרקליטות: האמירה להזרים גז ולהרוג חרדים - נכללת בחופש הביטוי
התפללו לרפואתו: איש מירון נפצע בתאונה בגליל
בפעם השלישית: צפירת יום הזיכרון
תאונה קשה בכביש 90: מסוק נחלץ לפינוי פצועים
רכבת ישראל מרחיבה את עבודות החישמול: שינויים בלו"ז
מנוף בטון פגע במתח גבוה - הנהג חושמל
כאוס בכותל: הח''כ הרפורמי הכניס ספר תורה לכותל