פגישה הסטורית: הראשון לציון נפגש עם נציגי משפחת המלוכה מבחריין

פגישה היסטורית התקיימה בהשתתפות הראשון לציון, הג''י יוסף שליט''א עם נציגות משפחת המלוכה הבחריינית • ומה אמר להם הגר''י יוסף?

פגישה הסטורית: הראשון לציון נפגש עם נציגי משפחת המלוכה מבחריין הגאון רבי יצחק יוסף עם נציגי משפחת המלוכה הבחרינית

"מאן מלכי? רבנן": במפגש שהתקיים היום במלון 'המלך דוד' ירושלים, פגש מרן הראשון לציון הרב הראשי לישראל הגאון רבי יצחק יוסף, משלחת של בני משפחת המלוכה מבחריין המבקרים בישראל במסגרת המרכז לסובלנות ודו קיום בין הדתות של מלך בחריין.

את המשלחת מוביל שיח' ח׳אלד, בן משפחת המלוכה הבחריינית המכהן כיו"ר מועצת המנהלים של המרכז, בנוסף השתתף שיח סאלח יוסוף איברהים עבדל-עזיז חבר הבית העליון של הפרלמנט הבחרייני וכן שגרירת בחריין בארה״ב בעבר הגב׳ הודא עזרא נונו המשתייכת לקהילה היהודית בבחריין. בנוסף, השתתף חבר מועצת הרבנות הראשית לישראל הגאון רבי אליעזר שמחה וייס.

מרן הראשון לציון הגר"י יוסף אמר לנוכחים כי העם בישראל רוצה ומעוניין בשלום בין כלל המדינות במזרח התיכון וביקש מהשיח ח׳אלד להודות באופן אישי למלך בחריין על קידום הסכמי השלום עם מדינת ישראל, השיח הודה לו ואמר כי ימסור זאת למלך באופן אישי.

הראשון לציון שיבח בפני המשתתפים את הסכמי השלום בהובלתם של ראש הממשלה ושל נשיא ארה"ב, הסכמים שמטרתם צמצום השנאה והאלימות והגברת הידידות בין בין עמים שכנים. ידידות שתביא לפריחה כלכלית וחברתית. המשלחת הודתה לרב על הפגישה ועל יצירת השיח בין המנהיגים הרוחניים של המדינות.

הגאון רבי יצחק יוסף עם נציגי משפחת המלוכה הבחרינית
הובא למנוחות: שלדון אדלסון נקבר בירושלים
חבר המועצת הירושלמי: להרוס את בתי הכנסת הלא-חוקיים
מכבל חשמל: צעיר התחשמל למוות
זעזוע בחריש: ראש העיר הדתי יוזם חילול השבת בעיר
החורף חזר! צפו בתיעוד משמורת נחל עמוד
צפו: שלג החל לרדת בפסגת החרמון
בגלל שנאה: הכניס את גרושתו 4 פעמים לבידוד
צפו: החובש שטיפל בחברים הפצועים של אהוביה מספר
מזעזע: משחיתים קברים ומעלים לטיק-טוק
עיריית ירושלים אישרה: כאן תקום השגרירות האמריקאית